Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

HUMOR

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
– Mësuesja : Beni ,cili është presidenti I SHBA-së??
.
– Beni : Nuk e di mësuese.
.
– Mësuesja : Beni ,duhet të kujdesesh më shum për mësimet.
.
– Beni : Po ti mësuese e di cila është Maria ?
.
– Mësuesja : Jo.
.
– Beni : Duhet të kujdesesh më Shume për burrin tend.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Gruaja: “Pse po gënjen, ti ishe duke shkuar 70 km/h”.
Burri: “Moj ti, mos fol”.
Polici: “Po ju s’keni vënë as rripin e sigurisë”.
Burri: “Por unë e hoqa tani, pasi më ndaluat ju”.
Gruaja: “Prap po gënjen ti, rripin nuk e kishe”.
Burri: “Mbylle gojën”.
Polici: “Gjithmonë flet ky me ju kështu?”
Gruaja: “Jo jo, vetëm kur është i dehur”.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Kthehet nga patrullimi officer Asllani.
Si kalove, e pyet shefi.
Mirë, shef ia kthen polici, por “Më sulmoi një kurvë…”

Besoj që e ke injoruar, i thotë shefi!!!?

– Po zotëri, “TRI HERË” ****.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
– Sa lekë kushton deri në aeroport?
– Taksi! 25 mijë lekë!
– Po nëse marr edhe të dashurën me vete?
– I njëjti çmim!
– E shef zemër që nuk vlen asnjë lek…
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Tre genjeshtrat me te perdorura nga Shqiptarët:
1- Isha ne shkolle.
2- Per 5 min jam aty.
3- Ate gocen aty e kam pas une.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Një grua dhe një burrë me mbi 20 vite të martuar:
Një mbrëmje gruaja ndjen se burri fillon ta prekë si kurrë më parë.
Gishtat e tij fillojnë nga qafa, gjoksi, duke shkuar poshtë… ndërsa gruaja eksitohet.
Në një moment, burri ndalet dhe fillon të shikojë televizorin.
- I dashur, ishte shumë bukur. Pse u ndale?
- E gjeta telekomandën..
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Mësuesja i thotë nxënësit: ma zgjedho foljen “me ec”.
Nxënësi: Une eci, ti ecën.
Mësuesja: Më shpejt se s’kemi kohë.
Nxënësi: Une vrapoj, ti vrapon.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje burre plak çohet naten nga krevati dhe shkon ne banjo.
Duke urinuar e ul veshtrimin dhe thote "E shikon mo langaraq, kur ti ke nevoje une ngrihem direkt, edhe ne mes te nates!"
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje burre shkon per kontroll tek mjeku.
Pasi e viziton, doktori i thote "Ti ke nevoje te jesh i qete.
Urdhero kete receten per qetesim nervash, merri ilacet dhe kur te shkosh ne shtepi jepja gruas".
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
– Doktor, kam thyer këmbën në dy vende. Si t’ja bëj?

– Mos shko më tek ato dy vëndet!
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Duke bere dashuri gjate nje nate te zjarrte ,gruaja i thote burrit”ah ah po vij”.
Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:- femija i degjon e i thote ” te vij dhe une?”.
Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore?”.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nji vajze e bukur ben autostop.
Ndalon nji Prift edhe e merr.
Pas 4 km prifti i ve doren tek kemba vajzes edhe vajza i thote: Prift, Doreshkrimi i IV i Ianit ?!!
Pas 4 Km prape prifti ve doren edhe vajza prape: Prift, doreshkrimi i IV i Ianit ?!!
Zbret vajza pas disa minutash edhe e pershendet priftin .Prifti vete direkt ne shpi edhe lexon biblen Doreshkrimi i IV i Ianit:
Djalosh, Je Ne Rrugen E Mire ...
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Burre e grua po shikonin nje film horror, kur pas nje skene ngrihet gruaja e bertet:
-uaaaa mami.... cfare tmerri
ja kthen i shoqi :
-edhe ty te ngjasoj eee? Edhe mua si jot teme mu duk......
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ishin dy komshie dhe i thote njera tjetres:
-Ishe semure?
-Jo!pse pyet?
-Po ja pashe doktorin qe hyn e del shpesh nga dera juaj
-Pse ne shtepine tende qe hyne e dalin ushtare lufte po behet,?....!!!
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Gjykatesi:- "Perse e vrave familjen"?
Gjirokastriti:- "Kur erdha ne shtepi pash djalin qe
po pinte droge"! Gjykatesi:- "Kjo eshte arsyeja e
vertet"? Gjirokastriti:- "Gjeta dhe gruan qe ishte
me dike tjeter ne krevat"! Gjykatesi:- "Kjo eshte
arsyeja e vertet"? Gjirokastriti:- "Gjeta dhe vajzen qe dilte me nje djale"! Gjykatesi:- "Kjo
eshte arsyeja e vertet"? Gjirokastriti:- "Jo kto nuk jan asgje , por kur gjeta driten e banjos ndezur dhe nuk kishte njeri aty nuk durova me"!
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Mer policia Benin ne tel..
Policia -Ku jetoni ju?
Beni -po me familjen
Policia -ku jeton familja juaj??
Beni -me mu.
Policia -po ju te gjithe ku jetonii??
Beni -ne shtepi.
Policia -ku e keni shtepineee???
Beni -afer me komshiun
Policia -ku e ka shtepine komshiu juaj??
Beni -s'mund ta besoni se ku e ka!
Policia -kuu??
Beni -afer nesh
:p
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
I thote lepuri gjarprit:
-Me fal plako qe u talla me ty
dje qe nuk ke kembe. -Gjarpri s'ka gje plako te shkuara te harruara.
-Lepuri. Hallall plako ma jep doren.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Mesuesja i thote Mirit me thuaj nje fjale me K.
Miri: Tenxherja zyshe
Zysha: Po ku e ke K-ne ktu?
Miri: Te Kapaku zyshe...
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje grua po mbante ne dore nje femije ndersa po hipte ne autobus.
Shoferi kur pa femijen i tha:
-Ua femije me te shemtuar nuk paskemi pare ndonjehere.
Gruaja u merzit shume por nuk beri ze dhe iku u ul ne fund te autobusit.
Nje burre atje e pa qe eshte e merzitur dhe e pyeti se cfare i ka ndodhur.
Gruaja:- Shoferi me ofendoi
Burri:- Shume gabim, ai eshte ne sherbim te popullit dhe nuk duhet
te ofendoje pasagjeret. Te isha si ti do shkoja t'ja thoja dy fjale.
Gruaja:- Se ke keq ti.Do shkoj ti them tani.
Burri:- Shko thuaji dhe ma ler mua majmunin se ta mbaj un...
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,293
Pëlqime
18,119
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje i dehur i bie ziles:
- Kush eshte? – pyet e zonja e shtepise.
- A ju mungon njeri?
- Me mungon burri.
- Hape, se une qenkam
:p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top