Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

HUMOR

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje bjonde me bmw x5 ne shpejtesi maximale, ndalet nga polici i rrugores.
- stop i thote polici .Patenten, siguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines.
- mos ! thote bjondja .Nuk i kam, por po te jap nje gje tjeter - dhe fillon te ule pantallonat.
- Lere lere, thote polici. Nuk me bejne ato pantallona mua. :p
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje gjirokastrit i thote babait: "Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr".
Dhe babai: "Mire, mire, po rrugen kush e paguan" ?:
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket;

-oh me fal,nuk ju vura re ,se jam i habitur ngaqe po kerkoj gruan.

ah edhe un po kerkoj gruan thote dhe tjetri.

Po methuaj si esht gruaja jote nga paraqitja.

1;80 e gjate... bionde .....e holel ...nje fytyr engjelli...te ndenjura prefekte....gjoksin 4.

po e jotja si eshte ? lere me mire timen po ec e kerkojme tenden. :p
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Kur 1 burre i hap deren e makines nje gruaje,
dy gjera mund te kene ndodhur ,
o gruja eshte e re
o makina eshte e re. :p
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Cfare presin 17 bjonde tek dera e kinemase???
...
...
Presin te vije dhe 1 bjondje qe te shohin 1 film mbi +18 :p
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ai - Te hengsha zemren
Ajo - Te hengsha buzen
Ai - Te hengsha syrin
Ajo - Te hengesha veshin
Kamarjeri - Per te ngren e mora
vesh, po per te pire ca do merrni?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Shkon një polic në dyqan edhe blen një pako qumësht.
Duke dalë tek dera, kthehet dhe i thotë shitësit:
– Pse shkruan në pako ‘hape këtu’, a nuk mund ta hap në shtëpi?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje burre po i thoshte nje shokut te vet.
-Sa me fat e kam gruan,thuajse cdo dite gjen lek ne tok,
here 50mije,here 100 mij,nje dite 50 euro.
Kurse mua sme ecen fare,edhe nje here qe gjeta nje pale mbathje ne krevat me binin te medhaja.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
I ben koplimet nje vajze te huaj
- you are so sexy

- oh thanks

I ben kopliment nje vajze shqiptare :
- je shum seksi rrusho !!!
- shko thuji satome :mad:
plehr , idiot , pevers, maskara,
*****, budalla, *****, ndyrsire,
katunar
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ishte Italiani,Gjermani dhe Kinezi
mungonte Shqiptari
Barcaleta u anullua fare !
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ishin 2 shok dhe fillon njeri.
Un po te kem 200 milion euro
100 milion ti jap ty 100 i mbaj
pervete.
Po te kem 2 ferrari nje ta jap ty
nje e mbaj pervete.
Po te kem 2 vila nje ta jap ty nje e
mbaj pervete.
Ja kthen tjeteri: Mire mor burr i
dheut po na jep nje cigare se mu
mbaruan dhe po me ik truri.
Qafsha t’gjithe, 2 te fundit kam. :p
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
6,088
Pëlqime
7,352
Pikë
113

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,953
Pëlqime
39,872
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Last edited by a moderator:

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Kur te pash moj xhevrije
Me ke trembur me rop shpije
Me ato floke si lesh dhie
Edhe dielli rri ne hije
Me fustanin qe ke vesh
Me rop shpie sa kom qesh
Kur ne rruge ti kalon
Te gjithe njerezit i terbon
Kur nje dite te takova
O bo bo sa u tmerrova
Ja futa vrapit si zhapik
Sepse zemra me tha ik
Ohh sa frike kam nga ti
Sepse me dukesh si ari.

Sa kom qesh 😂😂😂😂😂
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Sis he de he as mu sme duket mir ky.
Cte kete valle???😂😂😂😂😂😂
So vetvetja.
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Ahahahahhahahahah serio?
Se ky skuptohet as kur o i pire as kur o pa pir.
😂😂😂😂😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top