Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

HUMOR

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,331
Pëlqime
22,608
Pikë
113
Mosha
28
😂😂😂😂😂😂😂
Kjo tregon ateher qarte sjelljen tende.😂😂😂😂
 

Ariela

Alone!!!!!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 15, 2018
Mesazhe
837
Pëlqime
934
Pikë
113
I ben koplimet nje vajze te huaj
- you are so sexy

- oh thanks

I ben kopliment nje vajze shqiptare :
- je shum seksi rrusho !!!
- shko thuji satome :mad:
plehr , idiot , pevers, maskara,
*****, budalla, *****, ndyrsire,
katunar
Hahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahahahha a ti sje mir pz te raft e mira o zot hahahahahhahaha, me lot kam qeshur !😂😂😂
 

Rojo

Dont worry, Be happy !!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
152
Pëlqime
155
Pikë
43
Nje pronar lokali ne Fier po mi bente reklame Lokalit vet :
Degjo me tha, ky lokal ka emer te mire sepse ska ndodh asnje vrasje brenda, vetem nje te dera jashte :p
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,331
Pëlqime
22,608
Pikë
113
Mosha
28
Ahahahahahahaahhahahaah
Sis
 

Jorina

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 28, 2018
Mesazhe
137
Pëlqime
206
Pikë
43
Gruja ime eshte engjull

I thot njeri sgokut, gruja ime eshte Engjull!
Tjetri i thot lume si ti, e imja eshte akoma gjall.....
 

cyb3r

Sound Of Silence
ADMIN
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
485
Pëlqime
1,305
Pikë
93
Ajo : shpirt me duket vetja shum e shendoshe, e shemtuar dhe e plakur. Tlutem me bej nje kompliment.
Ai : zemer ke shikim shum te mire…
 

Macherie

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 24, 2017
Mesazhe
848
Pëlqime
2,033
Pikë
113

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,331
Pëlqime
22,608
Pikë
113
Mosha
28

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,356
Pëlqime
6,749
Pikë
113
Kap dhimbja dhëmballës një plak e duke ecur gjen një derë ku ishte varur një dhëmb ashtu me dhimbje hy brenda...aman ma hiq aman ma hiq e në moment ngjon doktorin opo si heq un ore ma hiq se vdiqa o xhaje po bëj synetlliqe nuk heq dhëmbë po si ka mundësi ja kthen plaku ke dera ishte varur një dhëmb po c'të var ja kthen mjeku ...hallatet?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top