Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

HUMOR

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,193
Pëlqime
16,175
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Repost...
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,358
Pëlqime
6,753
Pikë
113
Niset nje dhi per angli...
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,358
Pëlqime
6,753
Pikë
113
Baba tu ls djalin ne dush nje moment djali rreshket e ne renie kspet ke manalli babes e ja del te qendroje ne kembe ... ne ate moment ja kthen baba o mer bythmut e sheh po tkishe qen me mamin do kishe thy qafen :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top