• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

I dashuri/a juaj...

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Ju kujton ndokend ?? Ndonji eksperience ne dashuri qe keni pasur gjate jetes ??
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Pse i ke gjet 2 ne 1
Me oferte :)
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,796
Mosha
27
Ky qe kom aktualisht ka qen i pari dhe skom experienca apo qe tme kujtoj dike.
Dhe shpresoj e du fort te jete e i fundit. 😊😊😊
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Ky qe kom aktualisht ka qen i pari dhe skom experienca apo qe tme kujtoj dike.
Dhe shpresoj e du fort te jete e i fundit. 😊😊😊
Kam per me ha thane mos u bej merak :)
 
Top