Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

I Nderuar stafi i NeTedy.com

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

AlbaniaIrC

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 15, 2017
Mesazhe
249
Pershendetje Stafi Kisha nje kerkese per Ircop Nese eshte e mundur te jem pjese e stafit tuaj
shpresoj te merret ne konsiderate kerkesa ime
Me Respekte Te Vecate per Forumistat Dhe Stafi Irc.Netedy.Com
 
Last edited:
Pershendetje Stafi Kisha nje kerkese per Ircop Nese eshte e mundur te jem pjese e stafit tuaj
shpresoj te merret ne konsiderate kerkesa ime
Me Respekte Te Vecate per Forumistat Dhe Stafi Irc.Netedy.Com
Pershendetje,
Fillimisht po e nis me ate cka kemi fol ne fillim.
Pasi Folem dhe u sqaruam ishte qe do u bente gradualisht.
Ok Vazhdove AOP ndejte pak kohe...
Kalove Sop Ndejte pak koh (edhe pse nuk ishe serioz dhe ishe JO-Aktiv) Ndejte dhe u hoqe po per kto arsye..
+ Ke Akses ne server(a) te tjere.
Pra ti me kto bie ndesh me rregulloren ircops/admins ne server, e cila thote: NDALOHET RREPTESISHT TE KENI AKSES NE SERVER TJETER
Ne duam persona qe te japin kontribut per ate server me Seriozitet dhe duke ju permbajt rregullores dhe duke qene aktiv dhe ktu gjithashtu.
Nese arrin ti besh cleanup vetes neper servera te tjere dhe te ndihmosh me aq kohe sa ke ne dispozicion dhe ktu dhe atje athere do caktojme nje mbledhje mes rootadmins per shtimin tend.
 
Tek cili server kam akses une
Qe.nuk jam ne dijeni
Persa i perket qendrimit tim ne server jam gati 24 ore ne te. Nejse ju e dini
 
Persa i perket heqjes time nga sop meqe nuk je ne dijeni po ta them une qe ika me deshiren time.
 
Tek cili server kam akses une
Qe.nuk jam ne dijeni
Persa i perket qendrimit tim ne server jam gati 24 ore ne te. Nejse ju e dini
Ska kuptim te bejm replika ku ke ku ske. Un qe ta thash e di dicka gjithsesi po pres te mblidhemi te gjith qe te vendosim per ty por skam cbej qe njerzit kan halle probleme dhe sqellojme te 4 online.
 
Ok
 
Pershendetje, AlbaniaIrC
Pik se pari du te them qe kemi koh qe njihemi dhe nuk e kap nga ana chatit mhbt qe kam me ty apo ti mw mu.
Per deri sa I per ket per server ndryshon puna sepse esht punu shum ne kete server esht dediku koh dhe esht investu..
Tani per pune e oper tend kam qe sa her pro por tani duhet te ndryshojmendje pasi je ti ai qe ke server tjeter ne platform chati je ti qe I ke shku njerzve me I propozu per me I mar te chati jot apo me ke e ke ate pak rensi ka.. kshu qe esht pak e nderlikume kjo situate sepse nese kerkon oper ne nje server duhet te dedikohesh atij lloj server me sa munsI esht e mundur.. Klm dhe pres nje pergjigje nga ty flm
 
Pershendetje, AlbaniaIrC
Pik se pari du te them qe kemi koh qe njihemi dhe nuk e kap nga ana chatit mhbt qe kam me ty apo ti mw mu.
Per deri sa I per ket per server ndryshon puna sepse esht punu shum ne kete server esht dediku koh dhe esht investu..
Tani per pune e oper tend kam qe sa her pro por tani duhet te ndryshojmendje pasi je ti ai qe ke server tjeter ne platform chati je ti qe I ke shku njerzve me I propozu per me I mar te chati jot apo me ke e ke ate pak rensi ka.. kshu qe esht pak e nderlikume kjo situate sepse nese kerkon oper ne nje server duhet te dedikohesh atij lloj server me sa munsI esht e mundur.. Klm dhe pres nje pergjigje nga ty flm
Nese eshte e vertet kjo qe thu esht e kote te presesh pergjigje. Klodin e kemi shok dhe vetem aq. Nuk esht i mundur asnje lloj bashkpunimi!
 
Nese eshte e vertet kjo qe thu esht e kote te presesh pergjigje. Klodin e kemi shok dhe vetem aq. Nuk esht i mundur asnje lloj bashkpunimi!
Une po flas ne bazim te fakteve tani Klodi le te vij te thot mendimin e vet

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Ai chati im (qe ju mendoni se eshte i imi)u hap mbasi un kerkova aksess
Sepse ktu nuk u pergjigj askush gjithsesi u nuk vuaj per me pas aksess
Thjesht kerkesa ishte ne Baz te shoqerise jo.ne Baz te kohes qe un do ju kushtoja serverit une e dhash ate kontributin tim , nese do e quani te tille
Tani nese ka sherby sadopak ate e vendosni ju .
Italianet thojn Amici come prima (miq si me pare) Nuk ka nevojë te kentojm me shume per kete teme. Respekte
 
Ai chati im (qe ju mendoni se eshte i imi)u hap mbasi un kerkova aksess
Sepse ktu nuk u pergjigj askush gjithsesi u nuk vuaj per me pas aksess
Thjesht kerkesa ishte ne Baz te shoqerise jo.ne Baz te kohes qe un do ju kushtoja serverit une e dhash ate kontributin tim , nese do e quani te tille
Tani nese ka sherby sadopak ate e vendosni ju .
Italianet thojn Amici come prima (miq si me pare) Nuk ka nevojë te kentojm me shume per kete teme. Respekte
AlbaniaIrC shume mire amici come prima. Po kur ke hap chat pse do akses ktu? Se kuptoj kete gje. Nejse gjith te mirat

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Po ta riperseris thash qe aksess im u kerkua para 2 muajsh e me shume
Ai chati qe mendoni se eshte I imi ka vetem 10 dite . Keshtu qe nese do qe.te vazhdoje ky muhabet e zgjasim deri per Vit te ri
Ps nuk jam I vetmi qe kerkoj aksess
ne nje chat, ku kam aksess ne nje tjeter.
 
Admina te dashur kto ju duken ne lidhje me temen? O karafila ;)

Bere mire qe e ceke se nuk i kam pare, qellimi nuk eshte te fshijme postime po te ruajme stabilitet neper tema dhe postime.

Forumi nuk lexohet vetem nga anterat @Miiqtel_M7 por ka edhe te tjere qe jane thjesht vizitore, e kane qejf leximin.
 
Po ta riperseris thash qe aksess im u kerkua para 2 muajsh e me shume
Ai chati qe mendoni se eshte I imi ka vetem 10 dite . Keshtu qe nese do qe.te vazhdoje ky muhabet e zgjasim deri per Vit te ri
Ps nuk jam I vetmi qe kerkoj aksess
ne nje chat, ku kam aksess ne nje tjeter.
AlbaniaIrC e kishe akses sop. Pastaj nuk esht se ishe aq aktiv ti dhe u zgjat ky mhbt shum dmth 2 muj. Dhe ti kerkesa jote e ke ber prap duke qen me akses ne chat tjeter. Per mu kan rensi kto gjera sepse sme duket taman me pass chat apo akses vend tjeter e prap do acc ktu. Shiko prap kur e ke hap teme duke pyt ca behet me kerkesen tende per oper.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.