I Thash......E Me Tha...

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
7,733
Here tjeter te vish veshur me xhins te ngushte. 😋

I thash!

@Anabela
Mbreme s'kam fjet fare,se si nej vorbull uji me vinin mendimet per ty,edhe as gjumi s'me zinte.
Me tha!
E njejta gje me ndodhi e mua Passion.

I thash te tilla pasione me verbojne,dhe s'mendoj asgje tjeter pervec se ty.
Ehhhh
Ku shkoi turpi im ?
I'a mblodha. 😋

E zune emocionet,edhe serish rrotullonte duart tek filxhani.

Me lexoni o njerez e ti Pinko 😋

Nje fyyre qe i digjej flake,i'a ndjeva sepse e kish mbeshtet te fytyra ime. :lolx:
Termometer ish fytyra ime.

C'embelsi! 👠👠👠😉☺
Aty po m rref mu n fakt ,🤣🤣🤣🤣

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

**Anetare^^Respektuar**
Staff member
ADMIN
Mesazhe
6,014
Mosha
28
Me tha keto me lart.😂😂😂😂
I thash: Ehhhhh mo @Passion eshte me e pakta kjo qe mund te shohesh e te tregon pamja ime.
Por brenda meje zien gjaku si vullkan,zemra me dridhet,syt sme shohin tjeter,vetem vezullimin e shikimit tend. Prekja e duarve te tua me shkrin ne akullin e ftohte. 😂😂😂

Passion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,677
Me tha keto me lart.😂😂😂😂
I thash: Ehhhhh mo @Passion eshte me e pakta kjo qe mund te shohesh e te tregon pamja ime.
Por brenda meje zien gjaku si vullkan,zemra me dridhet,syt sme shohin tjeter,vetem vezullimin e shikimit tend. Prekja e duarve te tua me shkrin ne akullin e ftohte. 😂😂😂

:lolx:

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
I thashe:-Sa here shikoj veten ne pasqyre,me shfaqet nje pjese e jotja ne fytyren time.
Me tha:-Je shpirti im binjak,por sa keq qe shpirtrat binjak nuk perfundojne bashke.