• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

I Vishni Rrobat e Reja Pa i Lare???

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,182
Mosha
27
Rrobat e reja kane nje sexret per te cilin te gjithe duhet te jemi ne dijeni.
☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄☄
Asnjehere nuk duhet te bejme gabim dhe ti veshim menjehere pasi ti kemi blere.
Ne shume raste irritimet,dhe alergjite e lekures,shkaktohen nga kimikate qe krijohen nga rrobat e reja.
Profesori Donald Belisto, dermatolog pohon se rrobat e reja duhet te pastrohen menjihere sa te arrini ne shtepi.
Rrobat e reja mund te sjellin mikrobe nga personat qe i kane provuar perpara jush.
Gjithashtu larja e rrobave te reja ka dhe nje rendesi te madhe ne higjenen personale.
Ju mund te supozoni se rrobat mund te jene te pastra,vetem sepse duken te tilla,mirepo duhet te beni kujdes.

E them kete sepse kam pare e kam degjuar shume persona qe e bejne kete. Me ka ndodhur te shoh neper dyqane qe,sapo e blejne dicka te re,e kane vesh direkt ne trup. Kjo esht per te qeshur ne nje fare menyre por ka shumeee nga ata/ato qe veprojne keshtu. Duhet pas shume kujdes sepse ndonjiher te vjen e vdekja larg qoft nga keto veprime qe mbartin mikrobe.
Flm☺☺
 
Last edited by a moderator:
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,182
Mosha
27
Po po ka me ka rastis te shoh dy tre raste e mu ka bo mishi pupcurriza😂😂😂
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,182
Mosha
27
I lani o njerez dhe te butique pa le sa e sa i kan provu para jush bahhhhhhhhh...😂😂😂😂😂😂
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
PO normal qe i vesh
 

Amara_La_Negra

Trust No One
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
5,399
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 teme perl.Neverrrrrrrrrrrrrrrrŕr.sa duar kan kaluar edhe ato qe te vihen ne butik osht njesoj si te rrish 6 muaj pa lare 😂😂😂😂😂.Kom par qe i kan provuar u ka pelqyer dhe kan dal nga dyqani si burra zotri dhe gra zonja 😂😂😂
Tema: Kurrrrr
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
uuuuuuuuuuuuuu HIsterike dhe kjo @Amara_La_Negra si plaka ime.............. nxncnccncncncnc
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Jo per mendje madhesi ose dicka tjeter por dua te them qe une shume rralle mar veshje ne SHqiperi,,,,,,,,,,,,, PO normal nga qesja I mar
e vetmja gje qe kam blere ketu ne shqiperi ka qene Ajo palltoja e zeze qe kam hedhe ne forum nji foto me te
dhe ajo u ble tek Teg ne dyqanet Waikiki
U ble se kisha ftohte e skisha gje me vete rast rrexiku kupton :D
 
Top