• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
 • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Inter vs milan

Si del derbi I madonines kush fiton

 • Fc internacionale

  Votes: 2 33.3%
 • Barazim

  Votes: 0 0.0%
 • Ac.milan

  Votes: 4 66.7%

 • Total voters
  6

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Si del derbi I madonines

Tani dihet nga thuajse te gjthe ketu qe une jam milanist
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,763
@Vinjol te shkoft Milan ne kategorine e dyte ishalla


Ps: Forza Inter :in
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
vetem me ate mburreni ju @Senseo

Mai stati in B :p
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,799
Location
127.0.0.1
#Pakoment
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Po ska gje gol ne fund fare.... po muhabeti qendron se nuk bete ndonji loje te mire as ju...
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
Se di pse hap tema dështimi o Vinjol
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Eshtë hap para derbit kjo @Dorina
Pastaj milani dihet qe cop cop eshte.
Pastaj fazen e pare ju te interit dilni kampione dimri . Vec se me fund te kampionatit...
Flisni mdryshe....
 
Top