Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Internet Falas dhe Palimit per Klientet e Telekom

molecule

Died last night.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,174
Pëlqime
11,983
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Sot do ju tregoj si te keni internet falas dhe pa limit por funksionon vetem per Klientet e Telekom Albania.
E testuar nga une dhe shperndare tek miqte qe aktualisht konsumojne 40-50GB ne muaj duke pare filma , music , skype , video calls etj etj..

Fillimisht shkarko ne PlayStore: HTTP Injector Ehi 2017 LINK KETU

Shkarko Konfigurimin automatic: LINKU KETU

Pas shkarkimit te Konfigurimit hapeni me HTTP Injector Ehi 2017 dhe do plotesohet cdogje automatike pastaj Kliko LIDHU ose connect dhe... Lundrim te kendshem :)

Si te krijojme Ehi Config per 1 muaj? JA ZGJIDHJA: https://forum.netedy.com/threads/si-te-krijojme-ehi-config-per-1-muaj-per-http-injector.2143/

Updated: 07/05/2019
NUK FUNSIONON ME. SHKONI BENI OFERTEN ( OSE JU GOCA NAI QEROS ME X6 PER OFERTA FALAS :p )
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Tisa

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 3, 2017
Mesazhe
33
Pëlqime
40
Pikë
28
Mosha
25
Gjysma e forumit eshte regjistruar vetem per kete aplikacion falas.
Sa te mbaruar jane. Te ofrojne nr dhe skane leke te te marin ne tel. :p
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
Gjysma e forumit eshte regjistruar vetem per kete aplikacion falas.
Sa te mbaruar jane. Te ofrojne nr dhe skane leke te te marin ne tel. :p
Po te ofron nr duhet me i marr ti tamom e kan me tveten :p

Kaq shume ta paskan dhen nr e tel ketu..cpaskan qene bah :p
 

Tisa

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 3, 2017
Mesazhe
33
Pëlqime
40
Pikë
28
Mosha
25
Shtt se sme kane shkrujt akoma e jo me te me ofrojne :p
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
Do kesh blloku inbox se sa mundesi,modele...mos ti shkoj askush ne prv se besoj dot :p
 

Tisa

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 3, 2017
Mesazhe
33
Pëlqime
40
Pikë
28
Mosha
25
I swear. Nobody☺
Only 2 hi..
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,953
Pëlqime
39,872
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
O @molecule edhe une tentova me kete falas por ncncnc nuk bente..
Nganjehere jena pabuksa:p
 

Baki

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 5, 2018
Mesazhe
1
Pëlqime
0
Pikë
1
Mosha
15
Une dua nje ehi per vodafone ose telekom ju lutem
 

R

.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
13,573
Pëlqime
9,228
Pikë
113
Location
....
Molo spuno kjo me
 

molecule

Died last night.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,174
Pëlqime
11,983
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net

R

.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
13,573
Pëlqime
9,228
Pikë
113
Location
....
Ku paskam qen un kur ka plas kjo vjedhja?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top