Internet Falas dhe Palimit per Klientet e Telekom

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,524
Location
127.0.0.1
Sot do ju tregoj si te keni internet falas dhe pa limit por funksionon vetem per Klientet e Telekom Albania.
E testuar nga une dhe shperndare tek miqte qe aktualisht konsumojne 40-50GB ne muaj duke pare filma , music , skype , video calls etj etj..

Fillimisht shkarko ne PlayStore: HTTP Injector Ehi 2017 LINK KETU

Shkarko Konfigurimin automatic: LINKU KETU

Pas shkarkimit te Konfigurimit hapeni me HTTP Injector Ehi 2017 dhe do plotesohet cdogje automatike pastaj Kliko LIDHU ose connect dhe... Lundrim te kendshem :)

Si te krijojme Ehi Config per 1 muaj? JA ZGJIDHJA: https://forum.netedy.com/threads/si-te-krijojme-ehi-config-per-1-muaj-per-http-injector.2143/

Updated: 07/05/2019
NUK FUNSIONON ME. SHKONI BENI OFERTEN ( OSE JU GOCA NAI QEROS ME X6 PER OFERTA FALAS :p )
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,797
Gjysma e forumit eshte regjistruar vetem per kete aplikacion falas.
Sa te mbaruar jane. Te ofrojne nr dhe skane leke te te marin ne tel. :p
Po te ofron nr duhet me i marr ti tamom e kan me tveten :p

Kaq shume ta paskan dhen nr e tel ketu..cpaskan qene bah :p
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,797
Do kesh blloku inbox se sa mundesi,modele...mos ti shkoj askush ne prv se besoj dot :p
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,524
Location
127.0.0.1
Top