• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Interviste e NeTeDy..:D

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
9,523
Likes
5,119
Location
Gjithandej...:D
#1
Cilin nga forumi ke takuar?

Apo do doje te takoje....Me emra?

Historia qe te ka lene me shume mbresa deri me sot e dashurive tua?:p

Sa here je dashuruar?:p

Sa libra ke lexuar? Ke do vecoje?

Je i lumtur me cfare ke arritur deri me sot ne jete,?

Je i lumtur me jeten tende?
@Frank ec ktuu:)
 

Frank

Lovley :p :p :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7,621
Likes
4,173
#2
Ok!
Kam takuar vetëm @MrCool dhe @Fiore. kaq për momentin :p

Për momentin sdua të takoj asnjë tjetër.

Skam histori dashurie për mbresa sepse nuk besoj në atë gjë.

Asnjehere nuk jam dashuruar sepse nuk ka dashuri, vetëm kimi.

Libra kam lexuar shumë, por kam ca vite që jam shkeputur. nuk është se veçoj ndonjërin sepse unë zakonisht kur lexoj shkepus pjesëza nga i njëjti libër, nuk e trajtoj atë në mendimet e mia si një të tërë.

Kam arritur shumë gjëra, kam akoma shumë për të arritur.

Absolutisht po, kam një jetë të mirë dhe jam i kënaqur do thoja, lumturia është një ndjenjë e çastit besoj unë.
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
7,839
Location
127.0.0.1
#5
1: Asnje , por shpresoj te takohem me @PillowTalk . jo se do ndajm tokat por kemi ndejt bashk per shum vite ne virtualitet dhe mendoj se duhet ta transferojme miqesine ne realitet.
2: Histori Dashurie asnje.
3: 1 here
4: Libra shum pak.
5: Jam i lumtur me ate cka kam arrit deri me sot dhe Luftoj cdodit te rritem akoma me shum Profesionalisht!
6: Lumturin po e them me perqindje 65-70%
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,787
Likes
1,518
#6
1 nga forumi asnje
2 Me sinqeritet @MrCool nga Janari per nje kafe meqe e ka rrugen per milano
3 vetem 1 here e kam len shpirtin né ate dashuri
4 shummm do te vecoja nje qe po lexoj tani “Ditari I nje djali” Klithmat e shpirtit , jan copeza shkrimesh.
5 Jam edhe pse rrugetimi I’m ska , mbaruar akoma.
6 Jo dhe aq sepse kam shum gjera, akoma qe dua te arri.
 

Young

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,202
Likes
457
Location
China
#7
Cilin nga forumi ke takuar? Asnje

Apo do doje te takoje....Me emra? Te gjithe...

Historia qe te ka lene me shume mbresa deri me sot e dashurive tua?:p para 6 viteve

Sa here je dashuruar?:p 1

Sa libra ke lexuar? Ke do vecoje? Librat e shkolles mkan dal boll....dijen per te jetu ta jep rruga ndersa per me ba derr verr kot me fjale te medhaja sme pelqen :D

Je i lumtur me cfare ke arritur deri me sot ne jete,? Jo,kam pas mundesi te arrij me shume

Je i lumtur me jeten tende?
Po sepse sido qe te jete vec 1 here te vjen mundesia te jetosh :)

P.s kte @Frank ec ktu duhet ta bejme copy dhe ne? :p
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,022
Likes
3,490
#8
Nuk kam takuar asnji , mundohem gjithmonë të ndaj virtualitetin , por nuk i dihet..

Do doja të të takoja ty Fiore ( radhën e shkuar për içik shpëtove ) , Alesia ngaqë e shikoj afër tipit tim , MrCool e kam dhe komshi , do ishte kënaqësi.

Nuk kam krijuar akoma histori të tilla , që do ja vlente të shkruaja këtu.

Asnjëherë.. ngaqë e kam shumë të zmadhuar konceptin e dashurisë sidomos nga librat.. kërkohet shumë.

Kam lexuar shumë libra , madje si relax time lexoja romane.. do veçoja The Four agreements (Don Miguel Ruiz ) My name is red ( Pamuk ) dhe shumë shumë të tjerë.

E kënaqur po , por nuk është as gjysma , më pret një rrugë e gjatë.

Jam..kam ato që dua gjithmonë pranë , jam aty ku dua të jem , asgjë të imponuar :)
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,022
Likes
3,490
#9
1. Çfarë të pëlqen në këtë Forum ?
2. Beson tek shoqëritë / dashuritë virtuale ?
3. Personin që do më shumë , përveç atyre të shtëpisë ?
4. Çfarë do duhej patjetër të kishte , në një natë romantike ?
5. Nëse do duhej të fshije diçka ose dikë , çfarë ose kush do ishte ?
6. Tre gjëra që shikoni tek një femër / tek një mashkull ?

Për të gjithë..
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,787
Likes
1,518
#10
1 shakat qe behen
2 Ne shoqeri Po dashuri virtuale jo
3 E afeksionuar ndaj shoqeris
4 Personin e duhur
5 Nje person qe sapo e kam fshir e ska me kthim mbrapsht (no name), dicka do doja te fshija miresin dhe besimin qe i kam dhuruar né fillim ketij personit.
6 Miresia,Edukata,Serioziteti, Maturiteti, edhe i rrahu me jeten.
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
9,523
Likes
5,119
Location
Gjithandej...:D
#11
1- Pelqej dinamiken e shumellojshmerine e tipeve e mendimeve!
2-Besoj kur munde te ken piknisje virtuale- por qe shtjellohen ne ate realen!
3- @Frank sigurisht:)
4-personin qe do ma do zemra,ky do i jepte kuptimin gjithe nates!
5-Nuk fshij gjera..i ruaj me egoizem! Pasi fal ndodhive te mira apo jo , jam kjo qe jam sot!
6-Shikimin,Menyren si shprehet,dhe tonin e zerit!
 

Young

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,202
Likes
457
Location
China
#12
1. Çfarë të pëlqen në këtë Forum ? Vetja :p temat,shakate qe behen
2. Beson tek shoqëritë / dashuritë virtuale ? Hmmm
3. Personin që do më shumë , përveç atyre të shtëpisë ? Nipin dhe mbesen
4. Çfarë do duhej patjetër të kishte , në një natë romantike ? Belen rodriguez
5. Nëse do duhej të fshije diçka ose dikë , çfarë ose kush do ishte ? Do doja te fshija 1 marsin e 2011
6. Tre gjëra që shikoni tek një femër / tek një mashkull ? :D :D :D kto treja shoh
 

Shiny

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
721
Likes
424
#13
1. Mendime te ndryshme,karaktere te ndryshme,ne kushte te barabarta (edhe pse jo gjithmone)
2. Personalisht jap e pres te marr vec respekt,shoqeria e dashuria jane shum me shum se cfare mund te ndodhi ne virtualitet
3.nje "vella" qe nuk e kam vella
4.leket e mjaftueshme ne kulet :p + ndjenje dhe emocion
5.asgje dhe askush nuk ka mundur te me dobesoj aq shum,ne vend qe te fshij shkruaj apo ndertoj diçka te re
6.pozitivitetin,zgjuarsine,pjekurine
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
19,122
Likes
19,221
Age
26
Location
Tiranë
#14
Cilin nga forumi ke takuar?
Kam takuar nje vajze dhe dy djeme. Ne te njejten dite dhe ore.

Apo do doje te takoje....Me emra?
PO. @SimplyMe @d3n @MrCool
Historia qe te ka lene me shume mbresa deri me sot e dashurive tua?:p
No comment

Sa here je dashuruar?:p
hmmm :p
Sa libra ke lexuar? Ke do vecoje?
Kam lexuar shume..

Je i lumtur me cfare ke arritur deri me sot ne jete,?
PO..por dua dhe me shume nga vetja.

Je i lumtur me jeten tende?
Jeta duhet jetuar cdo sekond.
Jam
 

ANGELIQUE

D e e p 💎 /offline..
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,610
Likes
5,094
Location
The Dark side of Heaven
#15
Interviste per meshkujt :p

1. Je i dashuruar?

2. Ngjyra e preferuar?

3.Personin qe vlereson me shume ne jete?

4.Tre cilesi qe i zotron?

5.Sharja qe perdor me shpesh? :p

6.Ku te pelqen te puthesh?

7.Nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?

8.Gjeja e pare qe te vjen ne mendje?

9.Tani apo me vone?

10.Dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen?

dhe pytja e fundit :D

11. Cilen femer te forumit e kishe zgjedh per nje nate romantike :p (patjeterr me emer/nick) .

p.s mos u beni lazy me lexo e mos me ju pergjigje pytjeve :p
 

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
1,602
Likes
341
Age
118
#16
Interviste per meshkujt :p

1. Je i dashuruar?
Jo

2. Ngjyra e preferuar?
Te erretat

3.Personin qe vlereson me shume ne jete?
Prindrit

4.Tre cilesi qe i zotron?
Nuk zoteroj

5.Sharja qe perdor me shpesh? :p
VL. kur jam me shoke kam te tjera

6.Ku te pelqen te puthesh?
Kudo pervec kembeve posht gjurit

7.Nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?
Mbi 50 mbase 75

8.Gjeja e pare qe te vjen ne mendje?
ti shpetoj gripit

9.Tani apo me vone?
tani

10.Dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen?
skam

dhe pytja e fundit :D

11. Cilen femer te forumit e kishe zgjedh per nje nate romantike :p (patjeterr me emer/nick) .
se lexova heren e pare por me asnje

p.s mos u beni lazy me lexo e mos me ju pergjigje pytjeve :p
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,497
Likes
5,551
Location
Struge
#17
1. Jo
2. E zeza
3. Nena
4. Qetesia, Pershtatshmeria, moskokcarja.
5. Nonen
6. Ne faqe, aty afer veshit :p
7. 50
8. Kafja
9. Tani
10. Reammon - Super Girl
11. E din vet ajo :p
 
Last edited:

Parmisti

Ska si TIRONA
I Rregjistruar/e
Mesazhe
218
Likes
65
Age
98
Location
Aty ku ka jete!
#18
Cilin nga forumi ke takuar?

Apo do doje te takoje....Me emra?

Historia qe te ka lene me shume mbresa deri me sot e dashurive tua?:p

Sa here je dashuruar?:p

Sa libra ke lexuar? Ke do vecoje?

Je i lumtur me cfare ke arritur deri me sot ne jete,?

Je i lumtur me jeten tende?
@Frank ec ktuu:)
Nga ky forum asnji, nga 1 forum tjeter shume.

Do doja te takoja te gjith ato per te cilet kam rrespekt, me pelqen shoqeria virtuale ( eshte pa interes ).

Dashuria e pare.

S'besoj se ndodh me shum se 1 here, te tjerat qe vijojn mund ti quash terheqje ose lidhje e domosdoshme :)

Libra, snuk fare, sjom tip librash :)

Jam i lumtur per ate cka kam arritur deri me tani, besoj se kam akoma pune perpara.

Me jeten jam shum i lumtur, persa kohe mbaj afer te gjithe personat qe i dua dhe me duan :)
 

Parmisti

Ska si TIRONA
I Rregjistruar/e
Mesazhe
218
Likes
65
Age
98
Location
Aty ku ka jete!
#19
1. Çfarë të pëlqen në këtë Forum ?
2. Beson tek shoqëritë / dashuritë virtuale ?
3. Personin që do më shumë , përveç atyre të shtëpisë ?
4. Çfarë do duhej patjetër të kishte , në një natë romantike ?
5. Nëse do duhej të fshije diçka ose dikë , çfarë ose kush do ishte ?
6. Tre gjëra që shikoni tek një femër / tek një mashkull ?

Për të gjithë..
1. Tek ky forum ndjehem mir, me pelqejn antaret dhe nuk ka abuzime nga administratoret.

2. Tek shoqerite po, tek dashurite sjam shum i sigurte.

3. Gocen e Dajes, e kom si moter, hapem per cdo gje.

4. Besoj se mjafton shoqeruesja.. Ahh po edhe diçka "Qirinjte"

5. Mendoj se per te fshire dike eshte shum e thjesht, per ta mbajtur pak veshtire.

6. Sinqeriteti, vetebesimi dhe humori.
 

Parmisti

Ska si TIRONA
I Rregjistruar/e
Mesazhe
218
Likes
65
Age
98
Location
Aty ku ka jete!
#20
Interviste per meshkujt :p

1. Je i dashuruar?

2. Ngjyra e preferuar?

3.Personin qe vlereson me shume ne jete?

4.Tre cilesi qe i zotron?

5.Sharja qe perdor me shpesh? :p

6.Ku te pelqen te puthesh?

7.Nga 0 ne 100 sa rendesi ka seksi ne jeten tende?

8.Gjeja e pare qe te vjen ne mendje?

9.Tani apo me vone?

10.Dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen?

dhe pytja e fundit :D

11. Cilen femer te forumit e kishe zgjedh per nje nate romantike :p (patjeterr me emer/nick) .

p.s mos u beni lazy me lexo e mos me ju pergjigje pytjeve :p
1. Pelqim dhe terheqje mund ta quaj.

2. Bojqielli

3. Plaku

4. Sinqeriteti, vetebesimi dhe humori.

5. Ik mer kokrra mu..t :)

6. Gusha dhe syte

7. 99

8. Cigarja

9. Tani direkt :)

10.
E di vet ajo ;)

11. No comment, se sdu tboj xheloze tjerat :)