• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Irccloud

BABYGIRL

@𝓲𝒃𝒂𝒃𝒚𝒈𝒊𝒓𝒍ᙖαᙖ𝖇𝖆𝖇𝖞𝖌𝖎𝖗𝖑γGιℜ𝔏Լ
Princesha Forumit
Mesazhe
97
Likes
62
Age
22
#1
Di kush tme tregoj si mund t hyj techati Netedy me irccloud ? Se ky link irc.netedy.com nuk mbo
IMG_2816.jpg
 

Albaner

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
1,496
Likes
1,701
#2
Përdor androirc eshte me i thjeshte e shkarkon ne playstore
 

BABYGIRL

@𝓲𝒃𝒂𝒃𝒚𝒈𝒊𝒓𝒍ᙖαᙖ𝖇𝖆𝖇𝖞𝖌𝖎𝖗𝖑γGιℜ𝔏Լ
Princesha Forumit
Mesazhe
97
Likes
62
Age
22
#4
Oper jam vet un hy nchat po me ate app nuk hyj dot nchat
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,332
Likes
1,849
#5
Oper dmth Ircop jo Aop.Ip e irccloud qe ke ti ka zline ndaj dhe nuk lidhesh dot.Kontakto me nje irc operator te heq zline ose regjistrohu serish ne irccloud me nje email tjeter qe te nderrosh ip edhe provoje serish.
 

BABYGIRL

@𝓲𝒃𝒂𝒃𝒚𝒈𝒊𝒓𝒍ᙖαᙖ𝖇𝖆𝖇𝖞𝖌𝖎𝖗𝖑γGιℜ𝔏Լ
Princesha Forumit
Mesazhe
97
Likes
62
Age
22
#10
Hahaahahah ik tash anej :p
 

BABYGIRL

@𝓲𝒃𝒂𝒃𝒚𝒈𝒊𝒓𝒍ᙖαᙖ𝖇𝖆𝖇𝖞𝖌𝖎𝖗𝖑γGιℜ𝔏Լ
Princesha Forumit
Mesazhe
97
Likes
62
Age
22
#12
Haahhahaahah
 

BABYGIRL

@𝓲𝒃𝒂𝒃𝒚𝒈𝒊𝒓𝒍ᙖαᙖ𝖇𝖆𝖇𝖞𝖌𝖎𝖗𝖑γGιℜ𝔏Լ
Princesha Forumit
Mesazhe
97
Likes
62
Age
22
#15
hun, le ti lejme bisedat tona te zjarrta ne privatesi aty ku shpirtrat tane ndizen si zjarri elementar qe na konsumon si te jemi ashka.
te pres atje ne perjetesi. lol
Haahhahahahahaahaha o me lot
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
4,269
Likes
1,761
#16
Haahhahahahahaahaha o me lot
Lotet e tua te gezimit sa here qe me kujton jane vetem prova e dashuris tende te perhershme e skalitur thelle ne zemrat tona.
Dhe kujtimi i saj do jete vete hiri i shpirtrave tane qe do digjen si feniksi fisnik deri ne ringjallje ku do jemi perseri se bashku perjetesisht.