Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Itali-Shqipëri, kombëtarja e Shpresave pëson tre gola në shtesë

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 25, 2018
Mesazhe
4,608
Pas disfates me Spanjën, Shpresat e Shqipërisë kanë marrë një tjetër humbje, këtë herë 3-1 nga Italia.

Lojtarët e drejtuar nga trajneri Bushi zhvilluan një ndeshje të kënaqshme, sërish nuk mundën të merrnin një rezultat pozitiv nga kjo miqësore e vështirë.

Italianët kaluan në avantazh në pjesën e me Dimarco-n dhe deri në mbyllje të kohës së rregullt ky rezultat nuk ndryshoi.

Kur të gjithë menduan se ndeshja u mbyll 1-0, në 4 minutat e shtesës u realizuan edhe 3 gola të tjerë. Vrioni barazoi për Shqipërinë, duke realizuar një gol të bukur, por Italia gjeti forca dhe brenda 2 minutave të mbetura realizoi edhe 2 gola të tjerë.

The post Itali-Shqipëri, kombëtarja e Shpresave pëson tre gola në shtesë appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja