Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ja çfarë ndodh pas puthjes së parë

LloYd_BanKs

Yo Yo :P
Administrator/Chat
Regjistruar më
Jul 28, 2020
Mesazhe
114
Pëlqime
112
Pikë
43
Mosha
30
Location
Zvicer
Website
netedy.com
Sa e sa herë na ka rastisur të shohim në filmat e Hollivudit se sa magjike është puthja e parë.

Në të vërtetë është e tillë.

Por ajo nuk garanton gjithmonë një fund të lumtur.

Sipas një studimi, 66 përqind e grave dhe 59 përqind e meshkujve thonë se janë ndarë pas zhgënjimit që u ka dhuruar puthja e parë.

Puthja e parë është sinjali më i rëndësishëm që tregon se gjërat do shkojnë mirë.

Ndaj kini parasysh disa këshilla të vogla.

-Gjithmonë përpara puthjes së parë, sigurohuni të keni dhëmbë të pastër dhe mundësisht të keni ndonjë bombone apo karamele. Ajo duhet të të shijojë.

-Teknika ka shumë rëndësi, por më shumë rëndësi ka koha. Kujdesuni që ta kuptoni se kur është koha e duhur për të dhuruar këtë puthje. Besoni tek zemra, por edhe tek instiktet. Një sekondë mund të prishë gjithçka.

-Së fundmi, mësojeni se kush e nis avash, shkon më shpejt në shenjë. Prandaj puthni me pasion, pa rrëmbim dhe fiksojeni diçka: gjuha nuk është e thënë të hyjë në punë menjëherë.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Çomi

Don't Worry Be Happy😁
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
9,601
Pëlqime
6,828
Pikë
113
@ANABELA vetem ty te besoj per keto pune a je dakort me kto qe thuhen me siper ti besoj une dmth?🙄
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
@Claa pse qesh ti?
Apo ja di radhen puneve?😜
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
Hapi syte mire pra 😜
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top