Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ja çfarë ndodh pas puthjes së parë

LloYd_BanKs

Yo Yo :P
Admin/Chat
Regjistruar më
Kor 28, 2020
Mesazhe
248
Sa e sa herë na ka rastisur të shohim në filmat e Hollivudit se sa magjike është puthja e parë.

Në të vërtetë është e tillë.

Por ajo nuk garanton gjithmonë një fund të lumtur.

Sipas një studimi, 66 përqind e grave dhe 59 përqind e meshkujve thonë se janë ndarë pas zhgënjimit që u ka dhuruar puthja e parë.

Puthja e parë është sinjali më i rëndësishëm që tregon se gjërat do shkojnë mirë.

Ndaj kini parasysh disa këshilla të vogla.

-Gjithmonë përpara puthjes së parë, sigurohuni të keni dhëmbë të pastër dhe mundësisht të keni ndonjë bombone apo karamele. Ajo duhet të të shijojë.

-Teknika ka shumë rëndësi, por më shumë rëndësi ka koha. Kujdesuni që ta kuptoni se kur është koha e duhur për të dhuruar këtë puthje. Besoni tek zemra, por edhe tek instiktet. Një sekondë mund të prishë gjithçka.

-Së fundmi, mësojeni se kush e nis avash, shkon më shpejt në shenjë. Prandaj puthni me pasion, pa rrëmbim dhe fiksojeni diçka: gjuha nuk është e thënë të hyjë në punë menjëherë.
 
@ANABELA vetem ty te besoj per keto pune a je dakort me kto qe thuhen me siper ti besoj une dmth??
 
@Claa pse qesh ti?
Apo ja di radhen puneve??
 
Hapi syte mire pra ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.