Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ja si shihen ish-të dashuruarit sipas shenjës së horoskopit

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Ja si shihen ish-të dashuruarit sipas shenjës së horoskopit​



DASHI
Ish -it tuaj i mungon menjëherë! Që nga momenti kur nuk jeni më bashkë, ata e kuptojnë sa shumë kanë humbur. Ju jeni gjithashtu një udhëheqës i lindur në marrëdhënie romantike. Gjëja e parë që duhet bërë pas ndarjes: Brenda 24 orëve të para dilni me dikë tjetër. Çfarë të presësh në fund të fundit? Gjëja që u mungon më shumë nga ju: Takime spontane, plane të minutës së fundit që dolën të ishin ditët më të bukura të jetës!

DEMI
Ju keni shumë logjikë në gjërat që thoni dhe bëni, kështu që që në momentin e parë e kuptuat se nuk do ta kaloni pjesën tjetër të jetës tuaj me të, nuk jeni më i interesuar. Ju jeni të qëndrueshëm në natyrë dhe shpesh mund të mbeteni miq me ish -in tuaj. Në fund të fundit, ju keni qenë gjithmonë besnikë ndaj tij. Gjëja e parë që duhet bërë pas ndarjes: Ndryshoni gardërobën tuaj, shkruani librin tuaj të gatimit, dekoroni kuzhinën ose filloni seanca meditimi. Çfarë ju mungon: Ju i çoni gjithmonë në baret / restorantet më të mira! Kush ka aq shije sa ju tani? OBSH?

BINJAKËT
Ju nuk keni frikë nga asgjë, ju keni një shpirt aventurier kështu që ndarjet nuk janë një punë e madhe për ju. Natyra dhe karizma juaj dualiste formojnë stuhinë e përsosur, kështu që mendja juaj për një marrëdhënie ndryshon brenda natës. Mund të ndaheni sot dhe të ktheheni nesër me të. Gjëja e parë që duhet bërë pas ndarjes: Flisni me njerëzit që doni më shumë. Isshtë shumë e rëndësishme për ju që të rrethoheni nga dashuria dhe të merrni afirmimin e rrethit tuaj më të ngushtë. Çfarë u mungon nga ju: zgjuarsia juaj dhe batutat tuaja që ndriçuan ditën! Tani ata e kuptuan që ti ishe një yll!

GAFORRJA
Ndarjet ju godasin shumë emocionalisht, duke pasur parasysh natyrën që keni. Në fakt, duhet të jetë kështu apo jo? Ju jeni një nga shenjat më besnike dhe mbështetëse, kështu që lëndoheni shpejt nëse dikush ju bën të kundërtën. Ju kujdeseni për të gjithë, por kurrë nuk do të përcillni mesazhin që keni bërë pas ndarjes, sepse ai / ajo nuk duhet ta dijë se sa i lënduar jeni. Gjëja e parë që bën pas ndarjes: Ai mban zi për çdo veprim të tij / saj. A lidhet me dikë? Pasi të përfundojë kërkimin, ai i bllokon ato.
Çfarë ju mungon nga ju: Ju keni bërë masazhet më të mira në botë dhe ai / ajo i ka humbur përgjithmonë!

LUANI
Nuk jeni të mërzitur aspak sepse nuk ju intereson. Ok, le ta pranojmë. Ju jeni pak të mërzitur, ose më mirë, jeni ofenduar që keni kaluar kohën tuaj me dikë që nuk ishte perfekt si ju. Gjëja e parë që duhet të bëni pas ndarjes: Kujtojini vetes sa të mirë jeni! Ajo që do t'ju mungojë më shumë nga ju: Kur ishit bashkë, ata me të vërtetë ndienin se çfarë do të thotë të jesh çift, por ata nuk e kuptuan se e gjithë kjo fuqi vinte nga ti.

VIRGJËRESHA
Ju kërkoni kuptim në çdo lloj gjëje. Analizoni gjithçka dhe përpiquni të mësoni gjëra të reja. Disa njerëz mendojnë se e teproni, por kjo është vetëm natyra juaj. Tani, ju jeni duke falënderuar universin që ju largoi nga ai djali i keq që mori kaq shumë nga jeta juaj. Gjëja e parë që bëni pas ndarjes: Ju jeni të tronditur dhe i pëshpëritni vetes fjalinë pafund: "Unë thjesht nuk e kuptoj". Duhen 3 ditë që miqtë tuaj t'ju bindin se gjithçka do të shkojë mirë. Ju e dini këtë, por ju vetëm duhet ta përpunoni atë. Çfarë u mungon nga ju: Mënyra se si i planifikoni gjërat për t’i bërë ato të duken kaq të thjeshta.

PESHORJA
Keni tendencë të mos keni konflikte dhe nuk ju pëlqejnë ndarjet e këqija edhe kur ato ndodhin. Pas ndarjes ju jeni shumë diplomatikë dhe sigurohuni që të mos mbani mëri, por thellë në zemër e di që nuk do i falni kurrë për kaq shumë kohë. Gjëja e parë pas ndarjes: Nëse jeni shumë, shumë të tronditur, hyni në shkollën juridike. Nëse jeni të vegjël, bëni një listë të këngëve të ndara dhe dëgjojini ato 100 herë. Çfarë ju mungon ish -it tuaj: Ata do të ndihen sikur askush nuk do t'i bëjë ata të ndihen si ju. Askush nuk ka stilin, humorin ose interesat tuaja.

AKREPI
Nga fillojmë? Para së gjithash, ish -të kanë frikë nga ju dhe fat të mirë nëse do të ishin ata që ju lënduan sepse nuk largoheni aq shumë. Komunikimi ndërpritet si thikë, njësoj sikur të mos kishte ekzistuar kurrë, por ndjenja e hakmarrjes, jo! Gjëja e parë që duhet bërë pas ndarjes: Flirtoni me idenë se mund të dilni me shoqen e tij / saj Ajo që ju mungon nga ju: Seks i mrekullueshëm! Ju jeni kampioni i horoskopit!

SHIGJETARI
Ju jeni shumë të mirë dhe njerëzit lehtë mund të bëhen miq me ju. Po kështu edhe të parët. As ju nuk e keni këtë problem, por në fund të ditës shpresoni për diçka më shumë prej tyre. Megjithatë, ju kurrë nuk e bëni hapin e parë. Çfarë u mungon nga ju: Ishte shumë argëtuese me ju! Kush tjetër mund t'i bindë ata të bëjnë një udhëtim në minutën e fundit?

BRICJAPI
Ju jeni përsëri beqarë! Çfarë super mundësie për të takuar njerëz të rinj dhe për të zëvendësuar të parët me dikë më të zgjuar, më të bukur dhe më interesant. Sigurisht që miqtë tuaj mendojnë se jeni pak keq, sepse nuk ju shohin duke vuajtur, por funksionon. Gjëja e parë që duhet bërë pas ndarjes: Dilni me dikë që është krejtësisht i ndryshëm nga ish-partneri juaj. Çfarë u mungon nga ju: Gjithmonë keni shkuar në restorantet, hotelet dhe vendet më të mira në vend!

UJORI
Ndiheni shumë mirë që gjërat janë si tani, pavarësisht mërzisë së fillimit. Në fund të fundit ju jeni shumë të pavarur dhe keni nevojë për hapësirën që ju mungonte. Do të kujdeseni që të ruani formën tuaj më të mirë pas ndarjes dhe sigurisht që nuk do të humbni asgjë nga natyra juaj karizmatike. Gjëja e parë pas ndarjes: Planifikoni udhëtimin që keni dashur gjithmonë. Çfarë u mungon nga ju: Ju e shihni botën si askush tjetër dhe pa ju në jetën e tyre, gjërat janë pak si të mërzitshme.

PESHQIT
Peshk i mirë! Ju punoni shumë dhe jeni shumë të sjellshëm me këdo që i besoni. Miqtë mërziten edhe më shumë kur shohin se i dashuri juaj nuk ju trajton si një princeshë që jeni dhe presin me padurim të gjejnë atë që meritoni. Ju jeni shumë romantikë dhe prandaj vuani pak më shumë se të tjerët ndarjen. Sidoqoftë, ju përpiqeni t'i mbani gjërat miqësore me ta! Gjëja e parë që duhet bërë pas ndarjes: Hapni një blog me poezi që bëhet viral. Çfarë u mungon nga ju: Ju u kujdesët si askush tjetër dhe ata nuk e merituan atë!


Horoskopi interesant
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.