Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Jam I merzitur me....

Helena

Έτερος εγώ
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
6,089
Pëlqime
6,260
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Jam I/E merzitur me....

Shprehni merzitjet tuaja te dites..ose te momentit

Jo chit chat ?
 
Last edited:

Helena

Έτερος εγώ
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
6,089
Pëlqime
6,260
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Ja po filloj une

Jam merzitur me mbylljen e rrugeve ?
 

Niko

Kontributor
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
11,678
Pëlqime
8,883
Pikë
113
Jam merzitur me sjelljen e njeres
 

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
12,537
Pëlqime
17,748
Pikë
113
E merzitur nga kjo sutuate e izolimit ,jo vec e merzitur dhe me acaron??
 

Sole

💙
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
31,608
Pëlqime
26,464
Pikë
113
Location
diku!
Jam merzit?jam merzit
E po te jem merzit spo e them?
 

aloe

I am not here🙂
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,502
Pëlqime
12,347
Pikë
113
Jam e merzitur shume me izolimin, si asnjehere ??
 

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,855
Pëlqime
3,141
Pikë
113
Jo cit chat ??
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top