Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

[Javascript] No Right-click

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Zakonisht ky kod perdoret per ato qe duan te ruajne copyright te artikujve neper blogje personale!


JavaScript:
<script type="text/javascript">
function f1() {
  if(document.all) { return false; }
}
function f2(e) {
  if(document.layers || (document.getElementById &! document.all)) {
    if(e.which==2 || e.which==3) { return false; }
  }
}
if(document.layers) {
  document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);
  document.onmousedown = f1;
}
else {
  document.onmouseup = f2;
  document.oncontextmenu = f1;
}
document.oncontextmenu = new function("return false");
</script>
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

GeraldBen

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 29, 2020
Mesazhe
1
Pëlqime
0
Pikë
1
Mosha
37
It is remarkable, it is rather valuable answer
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,701
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Sander mafishja
 

Drago

Anetar i ri
ANETAR ✓
IRCD/Staff
Regjistruar më
Jul 5, 2020
Mesazhe
29
Pëlqime
77
Pikë
13
Po kur hap inspect elements me Ctrl + Shift + i ose me F12 nuk merren artikujt ose lajmet neper faqe??
 

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,958
Pëlqime
17,401
Pikë
113
Location
__
🙄sja kam haberin hic
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top