Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Je tip që fal e harro apo...

Fal madje as nuk mbaj meri. Te harroj? Veshtire sidomos menyren se si me kane bere te ndjehem.
Keshtu qe dhe nese fal nothing will be the same again.
 
Edhe une fal, pasi i siguroj 1 takim te rendesishem me djallin :p
 
Shum gjera kam fal ne kete jetë per disa njerëz dhe skam fitu te pakten as nje "FALEMINDERIT" dhe nuk harrohen leht jo ate qe kam ber , por nuk harrohen ato gjera qe me kan bere.
Kalofshi nje dit te mire !!
 
Nëse të humbas unë ty, të dy kemi humbur:
Unë sepse ti ishe ai që më shumë unë desha,
Dhe ti, sepse unë isha ajo që të donte më shumë.

Por nga ne të dy ti humbet më shumë se unë:
Sepse unë mund të dua të tjerë siç desha ty,
Por ty nuk do të të dojë askush siç të desha unë.

E nisa me këto vargje sepse as nuk fal as nuk harroj. E çoj direkt në djall dhe sigurohem mirë që të ketë ikur atje.
 
Gota po u thye sbohet mo vetem po e ishte plastike aty ma ?mhb pasaj.thjesht shikoj para se mbrapa sma mban pasi kom frike mos i ngjis copezat me peshtyme ?????
 
po fal shume.dhe mundohem te harroj te keqen qe me bejne.jeta eshte e shkurter dhe dua ta jetoj pa inate .bej te pamunduren te jem e lumtur
 
Nuk fal,nuk harroj, hakmarrjen e kam ne dyshim.
 
Ska falje po e beri 1 her da bej prap cdo gje harrohet me kohen !
 
Jam tip qe supen e servir ne momentin kur eshte ftohur mire. ;)
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Eshte nje aftesi e fort e nje personi nese ai/ajo di te fal , e heq nje ngarkese nga vetja.

Po mbajte meri eshte sikur te pini helm por duke pritur qe personi tjeter te lendohet apo demtohet??‍♀️

Forgive but never forget!!
Nese un fal dike kjo nuk do te thot qe marredheniet qe ishin dikur apo besimi do te jete i njejti ??
 
Fal, Por nuk harroj...koha esht ilaç për ç'do "Plagë"
 
Un them me fal fal por mos harro se njeriu qe harron prap gabon.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.