Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Jeni per 1 dore chat ke dhoma #netedy ?

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,629
Pëlqime
18,770
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
U morem me thashetheme, u kenaqem 😜
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,259
Pëlqime
14,036
Pikë
113
Mosha
26
Opo lum si ju
 

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,382
Pëlqime
17,583
Pikë
113
Location
__
@Opium kur do mblidhemi nj dit 🙄
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top