Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

"Jeto sikur e nesërmja ska ekzistuar kurrë"

SouLKinG

Një..jetë💖nuk mjafton për të të dashur ty🌺!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 14, 2020
Mesazhe
602
Jetën duhet ta prekësh që të ndjesh..
ç'do emocion gëzim dhimbje..
ashtu si një nënë..
që sjell shpresë të re në lindje...

Prandaj qofsh fëmijë grua ose burrë
Jetoje jetën sikur e nesërmja të mos ket
ekzistuar kurrë...

Shkruar nga unë T.T
 

Gjyshi

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
8,139
Dmth nqs un kom sone 1 mij euro ti harxhoj ene neser t vdes per buk?
Apo e kuptova keq.

Se nqs o sic them un i bie tbohem sone xurxull ti pjerdhos lekt ene neser t shof ka qilli se mbjen noj gjo.
 

SouLKinG

Një..jetë💖nuk mjafton për të të dashur ty🌺!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 14, 2020
Mesazhe
602
Dmth nqs un kom sone 1 mij euro ti harxhoj ene neser t vdes per buk?
Apo e kuptova keq.

Se nqs o sic them un i bie tbohem sone xurxull ti pjerdhos lekt ene neser t shof ka qilli se mbjen noj gjo.
Pse deri dje për të ngrën e për të pir paske jetu ti 😅
"Jeto për të jetuar mos jeto për të ngrënë"
 

Gjyshi

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
8,139
Pse deri dje për të ngrën e për të pir paske jetu ti 😅
"Jeto për të jetuar mos jeto për të ngrënë"
Dhe si jetohet per tjetum si barbon?
Po ske lek je i krym nga jeta ckohe o sot.
Me pas lek sone un ene ti isha ne maldive shoku jot rrethum me 10 femra qe mbonim fresk me gjethe ene tkisha cu foton ja shife cjet bohet.
Kur skom rri ktu freskohem me kondicioner ene e lej 3 min nez se vjen fatura 200 euro lol
 

SouLKinG

Një..jetë💖nuk mjafton për të të dashur ty🌺!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 14, 2020
Mesazhe
602
Dhe si jetohet per tjetum si barbon?
Po ske lek je i krym nga jeta ckohe o sot.
Me pas lek sone un ene ti isha ne maldive shoku jot rrethum me 10 femra qe mbonim fresk me gjethe ene tkisha cu foton ja shife cjet bohet.
Kur skom rri ktu freskohem me kondicioner ene e lej 3 min nez se vjen fatura 200 euro lol
Ahahahahah dhe mendon se do mjaftonte kjo 😂
Njeriu nuk fryhet asnjiher..
Thjesht falendero atë që ke..🙏
Pak e sakt.. shum e për lum 😂
 

Gjyshi

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
8,139
Falenderoj allahun qe akoma mor frym.
Po sme ka dhon frym me mthon jeto vec per sot .
Mos dil me punu se neser noshta nordh ene trroft lodhja.

Nga kritikat e mija do bohesh poet ti maje men 😜
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr