Jini të ndershëm.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

**Anetare^^Respektuar**
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,861
Mosha
28
Normal qe po ska ndonje gje te keqe.
Edhe pse je mir ekonomikisht sdo te thot mos te blesh edhe rroba te perdorura.
 

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
154
Mosha
27
Normal qe po ska ndonje gje te keqe.
Edhe pse je mir ekonomikisht sdo te thot mos te blesh edhe rroba te perdorura.
KA RASTE KUR ATO JANE ME CILESORE DHE ME REZISTENTE SE MALLI I RI.P.SH UNE BLEVA NJE PALE ATLETE DHE NUK ME JANE PRISHUR QE PREJ 2 VITESH.SIVJET BLEVA NJE PALE ATLETE TE REJA POR MU PRISHEN PER NJE MUAJ.
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,061
Mosha
35
Location
Space
Patjeter qe kam blere dhe qe e frekuentoj edhe sot.
 
Top