• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Jini të ndershëm.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,112
Mosha
27
Normal qe po ska ndonje gje te keqe.
Edhe pse je mir ekonomikisht sdo te thot mos te blesh edhe rroba te perdorura.
 

Vin13

Energjiku i forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
154
Mosha
26
Normal qe po ska ndonje gje te keqe.
Edhe pse je mir ekonomikisht sdo te thot mos te blesh edhe rroba te perdorura.
KA RASTE KUR ATO JANE ME CILESORE DHE ME REZISTENTE SE MALLI I RI.P.SH UNE BLEVA NJE PALE ATLETE DHE NUK ME JANE PRISHUR QE PREJ 2 VITESH.SIVJET BLEVA NJE PALE ATLETE TE REJA POR MU PRISHEN PER NJE MUAJ.
 

Nila

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
287
Mosha
28
po normale qe shkoj atje i ke ultra me mir se ne butik
 
Top