Jo më chit-chat në çdo temë

Status
Not open for further replies.

XX001Y02B007

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
6,005
Vendndodhja
Ska
Ik fli se nk hedh foto 😁
Kur te marre malli te shikosh nje Mashkull te enderrave ta hedh ndonje foto ta mesosh qe Mashkulli „Shif me sy e sjam per ty“ thjesht te marresh informacione,duhet te jete si Lis Pishe e jo so Koke Lakre sic njef ti apo je mesuar ti.
Tani qe bere interessanter beje me ato qe je mesuar tu shkruash per vite me shkronja jo me mua se ste ka lezet te me thuash mua keto llafe.
 

SweeTy

Larg..
PRINCESS
Mesazhe
2,462
🤮🤮 gjeja me e fundit qe doja te shifja je ti prz .
Ndjes qe them ate qe eshte e vertet.
Jo qe je e shemtuar apo di une por jetojme ne dy bote te ndryshme
Ik o aman se na hape zorret e barkut avullo.e shif e merru me ke je msu shnet😗
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Mesazhe
39,988
Vendndodhja
?? & ??
Kur te marre malli te shikosh nje Mashkull te enderrave ta hedh ndonje foto ta mesosh qe Mashkulli „Shif me sy e sjam per ty“ thjesht te marresh informacione,duhet te jete si Lis Pishe e jo so Koke Lakre sic njef ti apo je mesuar ti.
Tani qe bere interessanter beje me ato qe je mesuar tu shkruash per vite me shkronja jo me mua se ste ka lezet te me thuash mua keto llafe.
Kok laker i them cunit vogel une 😛 prz eshte shejton 🤣
 

XX001Y02B007

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
6,005
Vendndodhja
Ska
Kok laker i them cunit vogel une 😛 prz eshte shejton 🤣
Na cane menderen re, i respektojme nuk i fyejme dhe ulim duke u fol as ne pv apo pist. Dhe i ben nje like apo nje Koment dhe gjuajne shqelma sikur te ishe duke i lene Shtatezene nga veshi
 
Status
Not open for further replies.
Top