Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Gëzuar Festat e Nëntorit / Mbremje me DJ-ERIOSTI Ora 20:00

Radio NETEDY organizon mbremje Festive per festat e Nentorit 28 dhe 29 nga ora 20:00 me DJ DJ ERIOSTI Deshira Muzikore Pershendetje dhe Urime kenaqesi pa fund. Ju mire-presim ne www.radionetedy.com

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Jo pa qellim e kam vendos nicm gallata se ky labby te shkrin!

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
Te nderum forumista e chatista dashamires e dashakeqes ju uroj te jeni mire me shendet ne radhe te pare tani po dalim ne teme . Sapo futem ne chat ky anoooo thote dicka duke me ofenduar mua.
37326
3732737328

Mbasi ky tipi thote me iku cici kot tja kisha ber sms ne kok pres ndonje reagim nga stafi labby ket rast qe ishte prezent nuk shof asnje reagim dhe reagoj vete 37329

Dhe kete rast marr direkt kb si vigjilent dhe aspak tolerant irc oper ne fjale vi ne ndihme bej nje bisede ne ndihme me te duke i treguar situaten373303733137332373333733437335

Me pas kaloj ke shqiperia dhe shikoni serisht sjelljen e nik anoooo dhe cka thote dhe njekohesisht therras irc operin ne fjale te vi te marr masa por per per shplarje marr nje kb te lezecme ????
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
37336373373733837339


Tani ju gjykoni ne menyren tuaj por une e di qe prap ai i cili do ndeshkohet do jem po une sepse chati u ka bo si pune partie kush eshte ne pushtet nuk preket .
Gjjthe te mirat nga une.
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
19,473
@Gallata Si fillim te pergezoj per emrin te shkon shum e dyta mduket se isha i qart te ndihma Sa per kete kb tende mer informacionet mire se ka mar gline personi qe Bezdis shqetson zotrin tuaj nje nga forumistat chatistat me me eksperienc e kultur kaq kisha !
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
@LABBY pike se pari kesaj teme duhen ti pergjigjen root ose ato qe jan kopetent. Pike se dyti kur more gline mas 2 ditesh? Sepse per sa kohe une isha aty dhe vazhdoja tu ofendoja zoteria juaj nuk reagoje ne asnje moment por per kundrazi reagoje kundrejt meje .
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
Ore se kuptoj ku jan keto "ligjzbatusit" kopetentet qe e anashkalojn temen me heshtje? Kshu mundoheni te mbuloni "pa aftesite/gabime/abuzimet e kolegeve tuaj? Hajde pergjigjuni sic ju ka hije mos i kaloni gjonat me heshtje se lat nam ?️
 

cyb3r

Sound Of Silence
Nt2 V.I.P
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
483
Pergjigjen e more nga vet @LABBY qe nuk e ka pare dhe kur personi qe ke debatu ti ka marr dhe kb nga @LABBY keshtu qe eshte e kote me kte arsye qe nxjerr ti
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
Lol shikoni logset mire kb kam marr une jo personi na fjale ????
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
@Gallata Si fillim te pergezoj per emrin te shkon shum e dyta mduket se isha i qart te ndihma Sa per kete kb tende mer informacionet mire se ka mar gline personi qe Bezdis shqetson zotrin tuaj nje nga forumistat chatistat me me eksperienc e kultur kaq kisha !
@cyb3r personi ska marr kb por as gline sic pretendon @LABBY ne fjale ?
 

cyb3r

Sound Of Silence
Nt2 V.I.P
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
483
Edhe gline ka marre si nga @LABBY dhe nga une
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
Per sa kohe kam qen une on nje gje e tille ska ndodhur ne imagjinaten tuaj ndoshta po. Por logset flasin vete deri ne momentin kur kam marr kb e fundit sepse thirra irc operin ne fjale te lexonte zoteri se si me ofendonte e thirra te ndeshkonte ate jo te me jepte kb mua. Boll me intriga imagninata dhe budallliqe mos e beni te bardhe te zeze se nuk ndryshojne ngjyrat se doni ju!
 

cyb3r

Sound Of Silence
Nt2 V.I.P
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
483
Tani ca kerkon qe vazhdon e replikon kur ka kalu kaq kohe plus edhe ti je tip qe ngacmon dhe provokon, a do vazhdosh me replika pa ndonje zgjidhje?
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
O zoteri lexo logset 1 me 1 nga fillimi deri ne fund shiko kush ka ngacmuar si ka qen reagimi im fillestar mos u kap tek fraza PROVOKON mos e bej ket loj te piset me mu ndaloje sa je ne kohe .... Ajo qe kerkoj eshte ndeshkim i operit ne fjale. Gjith te mirat mos prit replika me nga mua posacerisht TI!. Zgjidhjen e pres nga ato qe struken fshihen jo nga ti sepse me sa di une sje kopetent per kete ceshtje ato qe jane te vine e te analizojne logset e thjeshte.
 

Juno

Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
32,397
Pershendetje @Gallata !

Dua te te sqaroj se askush nuk struket apo fshihet rreth logs qe ke sjell ne forum. @LABBY te ka sqaruar qe nuk ka pare ofendimin qe ke marre ne main dhe ndaj nuk ka vepruar. Besoj se dhe ty,mua apo dhe ndonje tjetri mund ti ndodhe kjo, e megjithate ankesa jote eshte e drejte. Per situaten e krijuar, @LABBY i hiqet verejtje qe raste te tilla te mos perseriten me. Shpresoj te kem qene i qarte ne artikulim dhe shpresoj ne mirekuptimin tuaj.
Qendrim te kendshem!
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
? por ofendimin tim ne fillim e pa dhe direkt kb ofendimin e tije 3/4 here nuk e pa bravo gjithe te mirat.
 
P

Pansophia

Guest
Pershendetje Gallata,

Ankesa juaj u mor parasysh dhe LABBY, u paralajmerua nga stafi vetem per menefregizem dhe joprofesionalitet ne pergjigje. Nuk besoj se ka ndonje abuzim me komandat apo acc e IRCop keshtu qe sme duket se ka bere hatan.

Gallata, mendimin e ke te lire pa prekur tjetrin. Nuk mund te provokosh gjithe diten e te thuash skam shajt njeri.

Universal,
 

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2019
Mesazhe
11
Pershendetje @CIBOX me fal keng kam prekur dhe share konkretisht? Nornalisht qe te gjithe e kemi mendimin e lire por cilin preka une apo ofendova? Dhe thash nuk kam share???
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
1,476
Pershendetje Gallata,

Ankesa juaj u mor parasysh dhe LABBY, u paralajmerua nga stafi vetem per menefregizem dhe joprofesionalitet ne pergjigje. Nuk besoj se ka ndonje abuzim me komandat apo acc e IRCop keshtu qe sme duket se ka bere hatan.

Gallata, mendimin e ke te lire pa prekur tjetrin. Nuk mund te provokosh gjithe diten e te thuash skam shajt njeri.

Universal,
Me ndihmoi nje shok qe ka studjuar filozofi per ta deshifruar lol
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr