Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Jo pa qellim e kam vendos nicm gallata se ky labby te shkrin!

Gallata

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 14, 2019
Mesazhe
11
Te nderum forumista e chatista dashamires e dashakeqes ju uroj te jeni mire me shendet ne radhe te pare tani po dalim ne teme . Sapo futem ne chat ky anoooo thote dicka duke me ofenduar mua.
37326
3732737328

Mbasi ky tipi thote me iku cici kot tja kisha ber sms ne kok pres ndonje reagim nga stafi labby ket rast qe ishte prezent nuk shof asnje reagim dhe reagoj vete 37329

Dhe kete rast marr direkt kb si vigjilent dhe aspak tolerant irc oper ne fjale vi ne ndihme bej nje bisede ne ndihme me te duke i treguar situaten373303733137332373333733437335

Me pas kaloj ke shqiperia dhe shikoni serisht sjelljen e nik anoooo dhe cka thote dhe njekohesisht therras irc operin ne fjale te vi te marr masa por per per shplarje marr nje kb te lezecme ????
 
37336373373733837339


Tani ju gjykoni ne menyren tuaj por une e di qe prap ai i cili do ndeshkohet do jem po une sepse chati u ka bo si pune partie kush eshte ne pushtet nuk preket .
Gjjthe te mirat nga une.
 
@Gallata Si fillim te pergezoj per emrin te shkon shum e dyta mduket se isha i qart te ndihma Sa per kete kb tende mer informacionet mire se ka mar gline personi qe Bezdis shqetson zotrin tuaj nje nga forumistat chatistat me me eksperienc e kultur kaq kisha !
 
@LABBY pike se pari kesaj teme duhen ti pergjigjen root ose ato qe jan kopetent. Pike se dyti kur more gline mas 2 ditesh? Sepse per sa kohe une isha aty dhe vazhdoja tu ofendoja zoteria juaj nuk reagoje ne asnje moment por per kundrazi reagoje kundrejt meje .
 
Ore se kuptoj ku jan keto "ligjzbatusit" kopetentet qe e anashkalojn temen me heshtje? Kshu mundoheni te mbuloni "pa aftesite/gabime/abuzimet e kolegeve tuaj? Hajde pergjigjuni sic ju ka hije mos i kaloni gjonat me heshtje se lat nam ?️
 
Pergjigjen e more nga vet @LABBY qe nuk e ka pare dhe kur personi qe ke debatu ti ka marr dhe kb nga @LABBY keshtu qe eshte e kote me kte arsye qe nxjerr ti
 
Lol shikoni logset mire kb kam marr une jo personi na fjale ????
 
@Gallata Si fillim te pergezoj per emrin te shkon shum e dyta mduket se isha i qart te ndihma Sa per kete kb tende mer informacionet mire se ka mar gline personi qe Bezdis shqetson zotrin tuaj nje nga forumistat chatistat me me eksperienc e kultur kaq kisha !
@cyb3r personi ska marr kb por as gline sic pretendon @LABBY ne fjale ?
 
Edhe gline ka marre si nga @LABBY dhe nga une
 
Per sa kohe kam qen une on nje gje e tille ska ndodhur ne imagjinaten tuaj ndoshta po. Por logset flasin vete deri ne momentin kur kam marr kb e fundit sepse thirra irc operin ne fjale te lexonte zoteri se si me ofendonte e thirra te ndeshkonte ate jo te me jepte kb mua. Boll me intriga imagninata dhe budallliqe mos e beni te bardhe te zeze se nuk ndryshojne ngjyrat se doni ju!
 
Tani ca kerkon qe vazhdon e replikon kur ka kalu kaq kohe plus edhe ti je tip qe ngacmon dhe provokon, a do vazhdosh me replika pa ndonje zgjidhje?
 
O zoteri lexo logset 1 me 1 nga fillimi deri ne fund shiko kush ka ngacmuar si ka qen reagimi im fillestar mos u kap tek fraza PROVOKON mos e bej ket loj te piset me mu ndaloje sa je ne kohe .... Ajo qe kerkoj eshte ndeshkim i operit ne fjale. Gjith te mirat mos prit replika me nga mua posacerisht TI!. Zgjidhjen e pres nga ato qe struken fshihen jo nga ti sepse me sa di une sje kopetent per kete ceshtje ato qe jane te vine e te analizojne logset e thjeshte.
 
Pershendetje @Gallata !

Dua te te sqaroj se askush nuk struket apo fshihet rreth logs qe ke sjell ne forum. @LABBY te ka sqaruar qe nuk ka pare ofendimin qe ke marre ne main dhe ndaj nuk ka vepruar. Besoj se dhe ty,mua apo dhe ndonje tjetri mund ti ndodhe kjo, e megjithate ankesa jote eshte e drejte. Per situaten e krijuar, @LABBY i hiqet verejtje qe raste te tilla te mos perseriten me. Shpresoj te kem qene i qarte ne artikulim dhe shpresoj ne mirekuptimin tuaj.
Qendrim te kendshem!
 
? por ofendimin tim ne fillim e pa dhe direkt kb ofendimin e tije 3/4 here nuk e pa bravo gjithe te mirat.
 
Pershendetje Gallata,

Ankesa juaj u mor parasysh dhe LABBY, u paralajmerua nga stafi vetem per menefregizem dhe joprofesionalitet ne pergjigje. Nuk besoj se ka ndonje abuzim me komandat apo acc e IRCop keshtu qe sme duket se ka bere hatan.

Gallata, mendimin e ke te lire pa prekur tjetrin. Nuk mund te provokosh gjithe diten e te thuash skam shajt njeri.

Universal,
 
Pershendetje @CIBOX me fal keng kam prekur dhe share konkretisht? Nornalisht qe te gjithe e kemi mendimin e lire por cilin preka une apo ofendova? Dhe thash nuk kam share???
 
Pershendetje Gallata,

Ankesa juaj u mor parasysh dhe LABBY, u paralajmerua nga stafi vetem per menefregizem dhe joprofesionalitet ne pergjigje. Nuk besoj se ka ndonje abuzim me komandat apo acc e IRCop keshtu qe sme duket se ka bere hatan.

Gallata, mendimin e ke te lire pa prekur tjetrin. Nuk mund te provokosh gjithe diten e te thuash skam shajt njeri.

Universal,
Me ndihmoi nje shok qe ka studjuar filozofi per ta deshifruar lol
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.