• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju Jeni Vrasësi, Viktima apo Shpëtimtari ?

ANGELIQUE

𝓐𝓵𝓹𝓱𝓪
ANETAR ✓
IRCD/Staff
Mesazhe
6,893
Vendndodhja
The dark side of Heaven
Shpëtimtari

Ju jeni shpëtimtari. Kjo tregon se ju jeni të fortë shpirtërisht dhe të fortë në zemër. Keni bërë vetëm zgjedhje të mira. Në fakt, ju jeni ndoshta i/e vetmja që i mbijetoni telasheve. Urime për mbijetesën tuaj. Shihemi në vazhdim. ??
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
12,352
 

S.O.A

Cancer free
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,844
Mosha
32
Vendndodhja
Kurrkund
Viktima

Ju jeni viktima. Ju jeni ai/ajo që është kapur dhe vrarë nga vrasësi për shkak të zgjedhjeve tuaj dhe sjelljes tuaj. Ndoshta ju jeni kokëfortë dhe të vendosur në rrugën tuaj. Ju doni çdo gjë të bëhet sipas kokës tuaj, ose nuk e bëni fare. Ju ndoshta mendoni se bota rrotullohet rreth jush. Gjithkush tjetër thotë se grupi duhet të rrijë së bashku sepse bashkimi bën fuqinë, por ju pyesni veten nëse jeni më mirë jashtë nga grupi sepse ju mendoni që ju do të mbijetoni, ndërsa të gjithë të tjerët do vriten.
 

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
10,953
1FAKT.al: Viktima
1FAKT.com: Ju jeni viktima. Ju jeni ai/ajo që është kapur dhe vrarë nga vrasësi për shkak të zgjedhjeve tuaj dhe sjelljes tuaj. Ndoshta ju jeni kokëfortë dhe të vendosur në rrugën tuaj. Ju doni çdo gjë të bëhet sipas kokës tuaj, ose nuk e bëni fare. Ju ndoshta mendoni se bota rrotullohet rreth jush. Gjithkush tjetër thotë se grupi duhet të rrijë së bashku sepse bashkimi bën fuqinë, por ju pyesni veten nëse jeni më mirë jashtë nga grupi sepse ju mendoni që ju do të mbijetoni, ndërsa të gjithë të tjerët do vriten.
 

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Mesazhe
1,568
moviesonline.ca
1FAKT.al: Vrasësi
1FAKT.com: Ju jeni vrasës në filmin tuaj. Ju keni disa demonë të rrezikshëm që luajnë në kokën tuaj dhe ju i lini të bredhin të lirë në mendimet tuaja. Ju me shumë gjasa keni një temperament të nxehtë dhe keni më shumë gjasa për t'iu përgjigjur një situate armiqësore me dhunë se sa me mendim logjik. Ndoshta ju duhet të kërkoni ndihmë psikologjike në qoftë se ju nuk jeni duke e marrë atë tashmë.
 

Amara_La_Negra

Trust No One
ANETAR ✓
Mesazhe
5,755
moviesonline.ca
1FAKT.al: Vrasësi
1FAKT.com: Ju jeni vrasës në filmin tuaj. Ju keni disa demonë të rrezikshëm që luajnë në kokën tuaj dhe ju i lini të bredhin të lirë në mendimet tuaja. Ju me shumë gjasa keni një temperament të nxehtë dhe keni më shumë gjasa për t'iu përgjigjur një situate armiqësore me dhunë se sa me mendim logjik. Ndoshta ju duhet të kërkoni ndihmë psikologjike në qoftë se ju nuk jeni duke e marrë atë tashmë.
Vrastar ti vrastar un a bojm ca vrastaraq te vegjel mos na ngelin veglat ne dore kot ???????
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Mesazhe
34,831
Vendndodhja
?? & ??
Une jam liri biut sdi me vra nji miz sdi me ofendu me te marumin nuk perfitoj nga asnji 😛 por kjo sdo te thot qe mund te me vrasesh mue 👅
 
Top