Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju Jeni Vrasësi, Viktima apo Shpëtimtari ?

Shpëtimtari

Ju jeni shpëtimtari. Kjo tregon se ju jeni të fortë shpirtërisht dhe të fortë në zemër. Keni bërë vetëm zgjedhje të mira. Në fakt, ju jeni ndoshta i/e vetmja që i mbijetoni telasheve. Urime për mbijetesën tuaj. Shihemi në vazhdim. ??
 
563751-F7-ADDB-46-D8-847-D-2545-B8-EF1595.png
 
Viktima

Ju jeni viktima. Ju jeni ai/ajo që është kapur dhe vrarë nga vrasësi për shkak të zgjedhjeve tuaj dhe sjelljes tuaj. Ndoshta ju jeni kokëfortë dhe të vendosur në rrugën tuaj. Ju doni çdo gjë të bëhet sipas kokës tuaj, ose nuk e bëni fare. Ju ndoshta mendoni se bota rrotullohet rreth jush. Gjithkush tjetër thotë se grupi duhet të rrijë së bashku sepse bashkimi bën fuqinë, por ju pyesni veten nëse jeni më mirë jashtë nga grupi sepse ju mendoni që ju do të mbijetoni, ndërsa të gjithë të tjerët do vriten.
 
1FAKT.al: Viktima
1FAKT.com: Ju jeni viktima. Ju jeni ai/ajo që është kapur dhe vrarë nga vrasësi për shkak të zgjedhjeve tuaj dhe sjelljes tuaj. Ndoshta ju jeni kokëfortë dhe të vendosur në rrugën tuaj. Ju doni çdo gjë të bëhet sipas kokës tuaj, ose nuk e bëni fare. Ju ndoshta mendoni se bota rrotullohet rreth jush. Gjithkush tjetër thotë se grupi duhet të rrijë së bashku sepse bashkimi bën fuqinë, por ju pyesni veten nëse jeni më mirë jashtë nga grupi sepse ju mendoni që ju do të mbijetoni, ndërsa të gjithë të tjerët do vriten.
 
54fa75cc-68e8-4007-9145-a0f0d8d81c95.jpg
moviesonline.ca
1FAKT.al: Vrasësi
1FAKT.com: Ju jeni vrasës në filmin tuaj. Ju keni disa demonë të rrezikshëm që luajnë në kokën tuaj dhe ju i lini të bredhin të lirë në mendimet tuaja. Ju me shumë gjasa keni një temperament të nxehtë dhe keni më shumë gjasa për t'iu përgjigjur një situate armiqësore me dhunë se sa me mendim logjik. Ndoshta ju duhet të kërkoni ndihmë psikologjike në qoftë se ju nuk jeni duke e marrë atë tashmë.
 
54fa75cc-68e8-4007-9145-a0f0d8d81c95.jpg
moviesonline.ca
1FAKT.al: Vrasësi
1FAKT.com: Ju jeni vrasës në filmin tuaj. Ju keni disa demonë të rrezikshëm që luajnë në kokën tuaj dhe ju i lini të bredhin të lirë në mendimet tuaja. Ju me shumë gjasa keni një temperament të nxehtë dhe keni më shumë gjasa për t'iu përgjigjur një situate armiqësore me dhunë se sa me mendim logjik. Ndoshta ju duhet të kërkoni ndihmë psikologjike në qoftë se ju nuk jeni duke e marrë atë tashmë.
Vrastar ti vrastar un a bojm ca vrastaraq te vegjel mos na ngelin veglat ne dore kot ???????
 
Une jam liri biut sdi me vra nji miz sdi me ofendu me te marumin nuk perfitoj nga asnji ? por kjo sdo te thot qe mund te me vrasesh mue ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.