Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju mungon pasioni? Dilni me këto tre shenja horoskopi

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
Shumë njerëz kanë turp që të tregojnë atë që dëgjojnë, ndërsa të tjerë janë shumë romantikë kur shfaqin mendimet e tyre. Por ekziston një grup tjetër njerëzisht që pikën më të fortë e kanë pasionin. Sipas zodiakut, ekzistojnë tre shenja që ndjenjë pasion pothuajse në cdo gjë që bëjnë.

Binjakët- E doni shoqërinë, bindjen, lojën mendore dhe ambientin që ju rrethon, sidomos kur rrethoheni nga njerëz inteligjentë. Kur i jepni vëmendje, arrini të bindeni vetëm nëpërmjet pasionit që transmetojnë tek ju.


Dashi- Jeni impulsivë dhe ky është pasioni juaj, të cilin dëshironi t’ia provoni cdo njeriu. Pëlqeni të pushtoni dhe të pushtoheni nga joshja, por shumë shpejt ose rastësisht, tjetri do mërzitet.

Peshorja- E vlerësoni lojën e joshjes dhe keni talent të lindur për këtë. E dini si të doni dhe si të udhëhiqni tjetrin ashtu siç dëshiron. E doni vëmendjen dhe nëse shihni interesin më të vogël në anën tjetër, përfundoni duke ndjerë fluturat në stomak.
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.