Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ju pëlqejne këto ngjyra tek nickname?

Helena

Don't stop me
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
5,544
Pëlqime
5,724
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Nuk me beni kuq e zi ngjyra e kombit ? ?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top