Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Juristja seksi Redona Koci.

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
2,874
Pëlqime
3,204
Pikë
113
Location
Tirana
Po perpiqet te rris klientelen per konsulta private, ligjore kuptohet.
 

Niko

Kontributor
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
11,675
Pëlqime
8,882
Pikë
113
ka dhe me te mira
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top