Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Gëzuar Festat e Nëntorit / Mbremje me DJ-ERIOSTI Ora 20:00

Radio NETEDY organizon mbremje Festive per festat e Nentorit 28 dhe 29 nga ora 20:00 me DJ DJ ERIOSTI Deshira Muzikore Pershendetje dhe Urime kenaqesi pa fund. Ju mire-presim ne www.radionetedy.com

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ka ndonje qe meret me bitcoins ?

Freedom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 10, 2021
Mesazhe
84
Ky eshte safmoon wallet mun me bo instoll e gjen ne App Store
 

Attachments

 • 06272C82-8C69-4DA6-9846-4A67337D6A32.png
  06272C82-8C69-4DA6-9846-4A67337D6A32.png
  548.2 KB · Shikuar: 14

Freedom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 10, 2021
Mesazhe
84
Kto jan sic quhen meme coins ose shitcoins (pervec bnb) dhe mund te rriten sic u rrit doge po jan coins pa lidhje sja vle me risku me kto .
Nese do me investu tani esht koha per metaverse dhe games coins
 

Attachments

 • 889CE8CC-3720-4470-8EF0-81EB2F1A2B56.jpeg
  889CE8CC-3720-4470-8EF0-81EB2F1A2B56.jpeg
  203.2 KB · Shikuar: 14

Freedom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 10, 2021
Mesazhe
84
Ktu mun me pa duket data 10 shtator kam fut 580£ Market was down man -31 gjanat duhen ble kur marketi eshte ne minus
 

Freedom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 10, 2021
Mesazhe
84
Have a look this nga 10 shtator sa ka rritje
 

Attachments

 • 7F68C320-4E09-4321-8DD1-A8CB1F663D2F.jpeg
  7F68C320-4E09-4321-8DD1-A8CB1F663D2F.jpeg
  819.2 KB · Shikuar: 14

Zana

??e-Thjeshte??
Banned
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
17,947
Kto ne trust wallet

Kjo safmoon paska ecur mire … sa ke futur si fillim dhe sa eshte fitimi so far dhe per sa kohe ka vajtur kaq ? Coz I can’t see it clearly ne foto.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja