Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kam vendosur ta mbyll me forumin!

Ber89

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
1,475
Pëlqime
2,307
Pikë
113
Kam vendosur ta mbyll me forumin dhe jo vetem! U bene disa kohe qe kam mbyllur mediat sociale (facebook, intagram) dhe eshte e pabesueshme se sa mire ndihesh! Ishe shume e veshtire por ja vlejti! Kisha vetem forumin por ngadale po kuptoj se duhet ta mbyll edhe kete per te bere nje shkeputje perfundimtare nga virtualiteti. Ishte kenaqesi e madhe qe pata fatin te njoh secilin nga ju, te "zihesha" dhe te qeshja(nga humori) me ju! Ka qene shume argetuese dhe ne pergjithesi kam vetem fjale te mira per te gjithe ju! Duke ju uruar shume suksese ne jeten dhe perspektivat tuaja personale, po iki me pershtypjet me te mira! Mbetshi me shendet te gjithe!
 

Rrelse

Kuksiane
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
23,878
Pëlqime
51,141
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Kënaqësi edhe për ne për humorin e dijen që të karakterizon ti ndaje këtu
Shumë mirë po bën
Zoti qoftë me ty në çdo vendim
Uroj më të mirën Ber☺
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
11,160
Pëlqime
20,460
Pikë
113
Nuk eshte se te njoh shume por per aq pak kohe sa te kam lexu e jemi cituar me ke lene goxha pershtypje te mira.
Nese e ke nda me ik vertete, uroj te jesh mire e pac vetem suksese ne jete, nga ato sukseset e verteta dmth jo si ato te Beqajt. :D
 

Sole

shuj shujjj🙈
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
31,076
Pëlqime
26,050
Pikë
113
Location
diku!
@Ber89 trilece me te mirat per ty??
Qofsh mir ??
Te perqafoj trilecja ??
Kenaqesi te njihja ?
 

Rrelse

Kuksiane
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
23,878
Pëlqime
51,141
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Mos vallë ky vendim nga refuzimi i çifteve??
Sbën burri kshu?
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
31,450
Pëlqime
42,314
Pikë
113
Location
?? & ??
Rruga mar o berto ? deren cel e ke me dash me ardh prap kenaqesi qe ishe pjes e jona shpresoj mos jesh merzit pse tkan bo cift me beijen te tema cifteve edhe po iken prz se tbon vllai me britni spirsin po qe puna ? trujt zoti
 

Helena

Don't stop me
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
5,546
Pëlqime
5,728
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Po mire qe daja im te pret si me le keshtu ne mes te 4 rrugeve ste vjen keq ?
 

Ber89

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
1,475
Pëlqime
2,307
Pikë
113
Rruga mar o berto ? deren cel e ke me dash me ardh prap kenaqesi qe ishe pjes e jona shpresoj mos jesh merzit pse tkan bo cift me beijen te tema cifteve edhe po iken prz se tbon vllai me britni spirsin po qe puna ? trujt zoti
Respekte shoku!?
 

Ber89

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
1,475
Pëlqime
2,307
Pikë
113
Nuk eshte se te njoh shume por per aq pak kohe sa te kam lexu e jemi cituar me ke lene goxha pershtypje te mira.
Nese e ke nda me ik vertete, uroj te jesh mire e pac vetem suksese ne jete, nga ato sukseset e verteta dmth jo si ato te Beqajt. :D
Respekte shok edhe "kujdes" se ti shkakton shume rremuje ne forum!??
 

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
4,099
Pëlqime
4,677
Pikë
113
Kam vendosur ta mbyll me forumin dhe jo vetem! U bene disa kohe qe kam mbyllur mediat sociale (facebook, intagram) dhe eshte e pabesueshme se sa mire ndihesh! Ishe shume e veshtire por ja vlejti! Kisha vetem forumin por ngadale po kuptoj se duhet ta mbyll edhe kete per te bere nje shkeputje perfundimtare nga virtualiteti. Ishte kenaqesi e madhe qe pata fatin te njoh secilin nga ju, te "zihesha" dhe te qeshja(nga humori) me ju! Ka qene shume argetuese dhe ne pergjithesi kam vetem fjale te mira per te gjithe ju! Duke ju uruar shume suksese ne jeten dhe perspektivat tuaja personale, po iki me pershtypjet me te mira! Mbetshi me shendet te gjithe!
Shoku , flm dhe ti gjithashtu te uroj gjith te mirat dhe arritsh ate qe deshiron ne jet , te rujt zoti !
 

aloe

⛔ OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,133
Pëlqime
12,011
Pikë
113
Location
Nuk me pelqejne shakate e tepruara🤬
Kam vendosur ta mbyll me forumin dhe jo vetem! U bene disa kohe qe kam mbyllur mediat sociale (facebook, intagram) dhe eshte e pabesueshme se sa mire ndihesh! Ishe shume e veshtire por ja vlejti! Kisha vetem forumin por ngadale po kuptoj se duhet ta mbyll edhe kete per te bere nje shkeputje perfundimtare nga virtualiteti. Ishte kenaqesi e madhe qe pata fatin te njoh secilin nga ju, te "zihesha" dhe te qeshja(nga humori) me ju! Ka qene shume argetuese dhe ne pergjithesi kam vetem fjale te mira per te gjithe ju! Duke ju uruar shume suksese ne jeten dhe perspektivat tuaja personale, po iki me pershtypjet me te mira! Mbetshi me shendet te gjithe!
Rruge te mbare jashte forumit dhe fat e mbaresi te uroj me bekimin e Zotit
Faleminderit per shoqerine e sinqerte ?
 

STONE_HEAD

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
3,632
Pëlqime
4,153
Pikë
113
Kam vendosur ta mbyll me forumin dhe jo vetem! U bene disa kohe qe kam mbyllur mediat sociale (facebook, intagram) dhe eshte e pabesueshme se sa mire ndihesh! Ishe shume e veshtire por ja vlejti! Kisha vetem forumin por ngadale po kuptoj se duhet ta mbyll edhe kete per te bere nje shkeputje perfundimtare nga virtualiteti. Ishte kenaqesi e madhe qe pata fatin te njoh secilin nga ju, te "zihesha" dhe te qeshja(nga humori) me ju! Ka qene shume argetuese dhe ne pergjithesi kam vetem fjale te mira per te gjithe ju! Duke ju uruar shume suksese ne jeten dhe perspektivat tuaja personale, po iki me pershtypjet me te mira! Mbetshi me shendet te gjithe!
gjithe te mirat ne jete dhe kenaqsi te lexoja. ???
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top