Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kampion bote për federatën IBF në boks! Florian Marku fiton titullin e parë në karrierë, mposhti ukrainasin Prodan

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Kampion bote për federatën IBF në boks! Florian Marku fiton titullin e parë në karrierë, mposhti ukrainasin Prodan​



Screenshot 27

lg.php

Boksieri shqiptar Florian Marku ka hyrë në histori pasi ka fituar për herë të parë titullin kampion bote në IBF .

Marku siç e premtoi dhe më parë ka mposhtur ukrainasin Prodam me të cilin pati dhe një konflikt gjatë konferencës për shtyp.

Siç deklaroi dhe më parë, ai kishte gjithë jetën ë priste këtë sfidë. Në stadiumin e Tottenham në Londër, Marku tashmë ka shkruar historinë duke rrëmbyer titullin kampion.

28-vjeçari nga Lushnja deri më tani është i pathyeshëm.
lg.php

(BalkanWeb)
 

Florian Marku kampion bote në IBF, Ambasada e SHBA-ve: Urime!​


242991282 10158504370200838 1637796620888922372 N



Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka uruar për fitoren boksierin shqiptar, Florian Marku, i cili ka fituar për herë të parë titullin kampion bote në IBF.

Përmes një mesazhi në rrjetin social “Facebook”, ambasada shkruan se; “Urime Florian Markut, Kampionit Shqiptar për peshat e lehta të Federatës Ndërkombëtare të Boksit! Ne në Ambasadën Amerikane dërgojmë urimet më të mira për kampionin e parë botëror shqiptar! Urime kampion!”.








Balkanweb"
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.