Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Gëzuar Festat e Nëntorit / Mbremje me DJ-ERIOSTI Ora 20:00

Radio NETEDY organizon mbremje Festive per festat e Nentorit 28 dhe 29 nga ora 20:00 me DJ DJ ERIOSTI Deshira Muzikore Pershendetje dhe Urime kenaqesi pa fund. Ju mire-presim ne www.radionetedy.com

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kampionati boteror i futbollit Qatar 2022 !!!!

Niko

Kontributor
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
24,418

Kush mendoni se do te jete fituesi i kampinatit boteror ?
Po e filloj nga vetja HOLANDA
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
25,381
Franca ndoshta :p
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
25,381

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
36,119
Website
netedy.com
Kalendari i plotë i ndeshjeve të Botërorit:

Faza e ndeshjeve në grupe

E dielë, 20 nëntor

17:00 – Katar-Ekuador (Grupi A)

E hënë, 21 nëntor

11:00 – Senegal-Holandë (Grupi A)
14:00 – Angli-Iran (Grupi B)
17:00 – Katar-Ekuador (Grupi A)
20:00 – SHBA-Uells (Grupi B)

E martë, 22 nëntor
11:00 – Argjentinë-Arabia Saudite (Grupi C)
14:00 – Danimarkë-Tunizi (Grupi D)
17:00 – Meksikë-Poloni (Grupi C)
20:00 – Francë-Australi (Grupi D)

E mërkurë, 23 nëntor
11:00 – Marok-Kroaci (Grupi D)
14:00 – Gjermani-Japoni (Grupi E)
17:00 – Spanjë-Kosta Rika (Grupi E)
20:00 – Belgjikë-Kanada (Grupi F)

E enjte, 24 nëntor
11:00 – Zvicër-Kamerun (Grupi G)
14:00 – Uruguaji-Koreja e Jugut (Grupi H)
17:00 – Portugali-Gana (Grupi H)
20:00 – Brazil-Serbi (Grupi G)

E premte, 25 nëntor
11:00 – Uells-Iran (Grupi B)
14:00 – Katar-Senegal (Grupi A)
17:00 – Holandë-Ekuador (Grupi A)
20:00 – Angli-SHBA (Grupi B)

E shtunë, 26 nëntor
11:00 – Tunizi-Australi (Grupi D)
14:00 – Poloni-Arabia Saudite (Grupi C)
17:00 – Francë-Danimarkë (Grupi D)
20:00 – Argjentinë-Meksikë (Grupi C)

E diel, 27 nëntor
11:00 – Japoni-Kosta Rika (Grupi E)
14:00 – Belgjikë-Marok (Grupi F)
17:00 – Kroaci-Kanada (Grupi F)
20:00 – Spanjë-Gjermani (Grupi E)

E hënë, 28 nëntor
11:00 – Kamerun-Serbi (Grupi G)
14:00 – Koreja e Jugut-Gana (Grupi H)
17:00 – Brazil-Zvicër (Grupi G)
20:00 – Portugali-Uruguaji (Grupi H)

E martë, 29 nëntor
16:00 – Holandë-Katar (Grupi A)
16:00 – Ekuador-Senegal (Grupi A)
20:00 – Uells-Angli (Grupi B)
20:00 – Iran-Shtetet e Bashkuara (Grupi B)

E mërkurë, 30 nëntor
16:00 – Tunizi-Francë (Grupi C)
16:00 – Australi-Danimarkë (Grupi C)
20:00 – Poloni-Argjentinë (Grupi D)
20:00 – Arabia Saudite-Meksikë (Grupi D)

E enjte, 1 dhjetor
16:00 – Kanada-Marok (Grupi F)
16:00 – Kroaci-Belgjikë (Grupi F)
20:00 – Japoni-Spanjë (Grupi E)
20:00 – Kosta Rika-Gjermani (Grupi E)

E premte, 2 dhjetor
16:00 – Gana-Uruguaji (Grupi H)
16:00 – Koreja e Jugut-Portugali (Grupi H)
20:00 – Kamerun-Brazil (Grupi G)
20:00 – Serbi-Zvicër (Grupi G)

Turi i 1/16-ave

E shtunë, 3 dhjetor

16:00 – Fituesi i Grupi A – E dyta e Grupi B
20:00 – Fituesi i Grupi C – E dyta e Grupit D

E diel, 4 dhjetor
16:00 – E dyta e Grupi C – E para e Grupit D
20:00 – E dyta e Grupi A – E para e Grupit B

E hënë, 5 dhjetor
16:00 – Fituesi i Grupit E – I dyti i Grupit F
20:00 – Fituesi i Grupit G – I dyti i Grupit H

E martë, 6 dhjetor
16:00 – E dyta e Grupi E – E para e Grupit F
20:00 – E dyta e Grupi G – E para e Grupit H

Çerekfinalet

E premte, 9 dhjetor

16:00 – Fituesi i ndeshjes së 3-të – Fituesi i ndeshjes së 4-t
20:00 – Fituesi i ndeshjes së 1-rë – Fituesi i ndeshjes së 2-të

E shtunë, 10 dhjetor
16:00 – Fituesi i ndeshjes së 7-të – Fituesi i ndeshjes së 8-të
20:00 – Fituesi i ndeshjes së 5-të – Fituesi i ndeshjes së 6-të

Gjysmëfinalet

E martë, 13 dhjetor

20:00 – Fituesi i çerekfinales së parë – Fituesi i çerekfinalja së katërt

E mërkurë, 14 dhjetor
20:00 – Fituesi i çerekfinales së tretë – Fituesi i çerekfinales së katërt

Për vendet 3-4

E shtunë, 17 dhjetor

16:00 – Humbësi i gjysmëfinales së parë – Humbësi i gjysmëfinales së dytë

Finalja, e diel, 18 dhjetor
16:00 – Fituesi i gjysmëfinales së parë – Fituesi i gjysmëfinales së dytë
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
Hollanda dua ....por sma do mendja
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
43,017
Po ç’ne . 🤪

E adhuroj hollanden si vend ...kam kujtime te bukura e kane pas futboll .....por snuk shpresoj te hyjne ne 8- she
 

Apache

I never lose. Either I win or I learn.
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
12,167
Do doja gjysem finale midis Spanjes,Frances, Anglise dhe Brazilit.
Ta fitonte kush ta meritonte pastaj.
 

Moza

-
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
15,479
Do doja gjysem finale midis Spanjes,Frances, Anglise dhe Brazilit.
Ta fitonte kush ta meritonte pastaj.
Paskemi një mëndje 😁 një nga kto ekipet e fiton botërorin .

Sot më erdhi interneti😁i kam pa kto 2 ndeshjet e fundit pa lujt venit 😁
 

Apache

I never lose. Either I win or I learn.
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
12,167
Paskemi një mëndje 😁 një nga kto ekipet e fiton botërorin .

Sot më erdhi interneti😁i kam pa kto 2 ndeshjet e fundit pa lujt venit 😁
Super ... paske pa Brazilin dhe Portugaline.

Neser ngulu qe ne 11 :lolx::lolx:
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja