Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kampionati kombëtar i çiklizmit, Zhupa shpallet fitues

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 25, 2018
Mesazhe
4,608
Pëlqime
99
Pikë
48
Kampionati kombëtar i çiklizmit kurorëzoi Eugert Zhupën si fituesin e ri, pas një paraqitjeje të mirë që e riktheu në diskutim pas dëmtimit.

Në garën e rezistencës të zhvilluar këtë të dielë, Ylber Sefa preu finishin i pari, duke lënë Zhupën në vendin e dytë.

“Nuk mund të them se kishte diferencë të madhe. Konkurrenca ishte e fortë derisa bëra shkëputje në kilometrin e 50”, u shpreh Sefa.

Në fokusin e çiklistëve të përfaqësueses shqiptare tani janë garat ndërkombëtare. Por Zhupa theksoi se është “ende herët për Olimpiadën”.

The post Kampionati kombëtar i çiklizmit, Zhupa shpallet fitues appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top