Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kampioni më shumë i vdekur se i gjallë, gruaja e Schumacher bën blerjen marramendëse

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608


Edhe pse me të shoqin prej vitesh në koma, Corinna Schumacher, gruaja e legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, kohët e fundit ka blerë një vilë me vlerë 30 milionë euro në ishullin spanjoll të Mallorca-s.

Prona që do të gëzonte familja Schumacher, më parë i përkiste Florence Pérez, president i Real Madridit.

Sipas gjermanes Bild, ajo është një vilë prej 3.000 metrash katrorë, e cila gjendet në një pronë prej 15.000 metra katrorë. Për 30 milionë euro, Corinna Schumacher mori dhe dy pishina, një kopsht të madh me palma dhe një pamje të bukur të detit.

Ekziston edhe një heliodrom i vogël, një kalë dhe një hapësirë për stërvitje.

Burime të afërta me familjen Schumacher, thanë se vila në bregdetin spanjoll do përdoret për pushime, ndërkohë baza e tyre mbetet Zvicra, aty ku familja jeton që nga viti 1996.

Corinna ka thënë se së bashku me Schum-in vinin shpesh në Mallorca, ku ata kishin e kanë shumë miq. Sipas sam në vitet nëntëdhjetë i shoqi donte të blinte një pronë aty.

Por çështja është se ai tashmë është pothuajse i “vdekur” dhe nuk besohet se mund ta shijojë vilën 30 milionëshe.

The post Kampioni më shumë i vdekur se i gjallë, gruaja e Schumacher bën blerjen marramendëse appeared first on Lajmi i Fundit.
 
Ne memorien time ky njeri eshte pozicionuar si njeriu human,i pari personazh qe dhuroi 10 milion euro ne cunamin e Sri Lankes.
Pas nismes se tij filluan tjeret.

Hero! :)
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.