Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Karakteret e forumisteve.

U

Universal

Guest
1. Spiunat - As postojne e as citojne kurre postimet e tua, por i lexojne te gjitha ato qe shkruan
2. Cakenjte - Postojne shume shume rralle, por kur e bejne shkruajne vetem ahahahah - smile - like.
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".
4. Profetat - I referohen Zotit ne cdo postim
5. Dhelprat - Copy/Paste cdo postim
6. Ciniket - Urrejne menyren se si te tjeret bejne postimet dhe kjo vihet re nga postimet e tij.
7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine.
8. Tra-la-la - Anetar qe perpiqen te jene te lezetshem, por nuk ja arrijne e lodhen kot.
9. Agjentet - Te azhornojne gjithnje per ate bejne, ku dhe me ke.
10. Gjelat - Kendojne gjithnje paret duke u uruar mireseardhjen anetareve te rinj.
11. Pucistet - Urdhero si urdhero
12. Te miret - Ata qe thone gjithnje te drejten, por i nenvlehtesojne...

Shtoni ndonje karakter tjeter, nga eksperienca juaj.. :p
 
Unë nuk njoh as lëpirësit , as gjelat , as të bindurit , as cinikët këtu :)
Një rast i veçantë që ishte , me probleme vërtetë serioze , iku.

Mbase shikojmë Forumin në mënyra të ndryshme.
Gjithësesi , unë do shtoja Të Thjeshtët = ata që nuk kapen me asnji , nuk pretendojnë asgjë dhe shikojnë Forumin për atë që është , mënyrë e bukur , informative për të ndarë , pranuar , dhe kaluar kohën.
 
Unë nuk njoh as lëpirësit , as gjelat , as të bindurit , as cinikët këtu :)
Një rast i veçantë që ishte , me probleme vërtetë serioze , iku.

Mbase shikojmë Forumin në mënyra të ndryshme.
Gjithësesi , unë do shtoja Të Thjeshtët = ata që nuk kapen me asnji , nuk pretendojnë asgjë dhe shikojnë Forumin për atë që është , mënyrë e bukur , informative për të ndarë , pranuar , dhe kaluar kohën.
Po të kishte forumi edhe një tjetër si ti, do kishte falimentu me kohë :p

p.s mos na e përmënd gjyshen se është telepatike dhe na vjen prapë :p
 
12. Te miret - Ata qe thone gjithnje te drejten, por i nenvlehtesojne...
Se pse e ndjej veten ketu :p
 
8-tra-la-la perpiqem te them batute po qe komenti me ngel pa reply se sben askend te qesh hahahahhaha
 
Po të kishte forumi edhe një tjetër si ti, do kishte falimentu me kohë :p

p.s mos na e përmënd gjyshen se është telepatike dhe na vjen prapë :p

Pupupu me kto diskutime qe beni ju me interesant Gazeta Paloma, te kishte edhe nje si kjo Mostra thuani Forumi MIRUPAFSHIM, se edhe gjyshja ime 70 vjece eshte me interesant ????

Po ik o goce mjeli lopet se sje per gje tjeter ti, katunare tipike
 
a ta jap vllai e nje tek 500 Tub :D ndoshta i ze vend :D lol
 
un nuk prekem ne Tela.. kam kohe qe sbej me Tub.. larg vlla.. ja kam lene Andit :D lol
 
Pupupu me kto diskutime qe beni ju me interesant Gazeta Paloma, te kishte edhe nje si kjo Mostra thuani Forumi MIRUPAFSHIM, se edhe gjyshja ime 70 vjece eshte me interesant ????

Po ik o goce mjeli lopet se sje per gje tjeter ti, katunare tipike
Ti nona mire ke, si ke qene me shendet, qenke shendoshur çik se heren e fundit ishe me e hequr :p
 
PERMBAJUNI TEMES !!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.