Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Karakteri juaj.

Elaa

!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Gush 1, 2017
Mesazhe
1,289
Ky test me foto tregon çfarë karakteri keni
7913110-featurenomabar002-1480426336-650-24a50c3789-1480499277_1480705173-3686305.jpg

Ky test me foto mund të zbulojë shumë rreth karakterit tuaj dhe mënyrës se si e shihni jetën. E gjitha çfarë duhet të bëni është t’i përgjigjeni një pyetjeje të thjeshtë pa menduar gjatë për të.

GazetaExpress02 DHJETOR 2016 19:57


Duke e shikuar fotografinë më poshtë, mendojeni se çfarë patë së pari në të?

7913110-featurenomabar002-1480426336-650-24a50c3789-1480499277_1480705096-6786189.jpg

Nëse patë...

Një shpërthim

Kjo është një dëshmi se ju keni një imagjinatë mjaft të zhvilluar dhe se imagjinata juaj ju ka ndihmuar në situata të ndryshme. Shanset janë se ju jeni shumë kreativ dhe punoni në një sferë artistike të aktivitetit. Nëse jo, atëherë ka shumë gjasa që talenti juaj të jetë i fshehur dhe se ia vlen ta shprehni atë. Mendoni çfarë ju pëlqente të bënit kur ishit fëmijë: ju pëlqente të këndonit apo të vizatonit? Duhet ta përdorni energjinë tuaj kreative në mënyrë që të jetoni siç është më së miri.

Dy duar


Ju keni një imagjinatë mjaft të zhvilluar, por në të njëjtën kohë ju mbështeteni në logjikë si bazë për shumicën e veprimeve tuaja. Ju e shihni atë çfarë e keni përballë dhe njerëzit gjithmonë kthehen tek ti për të kërkuar këshilla. Racionaliteti i ftohtë dhe mendja e mprehtë ju bëjnë që ta tregoni veten edhe në situatat më të ndërlikuara. Ju kurrë nuk bëni panik, gjithmonë e mbani qetësinë dhe dini si t’i qetësoni të tjerët. Njerëzit ju shohin si një person të fuqishëm, transmeton Gazeta Express.

Një pemë

Ju jeni një person mjaft i vëmendshëm i cili i vëren detajet e vogla. Asnjë informacion nuk mund të fshihet nga ju. Në të njëjtën kohë, ju jeni shumë të ndjeshëm ndaj atyre që ju rrethojnë. Ju dini të nxirrni informacione nga njerëzit dhe e gjeni kohën e duhur për t’i bërë pyetje dikujt për çështje të ndryshme. Ju bëni pjesë diku në botën e biznesit. E keni të garantuar se do të jeni të suksesshëm në jetë në ato sfera të veprimtarisë që kërkojnë ndërgjegjshmëri dhe saktësi.

Asgjë

Nëse nuk patë asgjë për herë të parë kur e shikuat foton lartë, atëherë me të vërtetë ju duhet një pushim. Është e qartë se jeni të lodhur dhe e keni të vështirë të zgjidhni detyra komplekse. Ju e keni të vështirë t’i kuptoni gjërat nga një perspektivë tjetër dhe të kuptoni më shumë sesa veç fjalë. Bëni një pushim. Kaloni disa ditë në qetësi dhe do të fitoni forcë për aktivitete të reja. /Gazeta Express
 

Ajo cfare une shoh.
Dy duar


Ju keni një imagjinatë mjaft të zhvilluar, por në të njëjtën kohë ju mbështeteni në logjikë si bazë për shumicën e veprimeve tuaja. Ju e shihni atë çfarë e keni përballë dhe njerëzit gjithmonë kthehen tek ti për të kërkuar këshilla. Racionaliteti i ftohtë dhe mendja e mprehtë ju bëjnë që ta tregoni veten edhe në situatat më të ndërlikuara. Ju kurrë nuk bëni panik, gjithmonë e mbani qetësinë dhe dini si t’i qetësoni të tjerët. Njerëzit ju shohin si një person të fuqishëm.
 
Gjeja pare qe te vjen ndermend asht shperthimi me ngjyren qe ka fotoja.....dy duar te bashkume me duket pak e cuditshme....ndersa mu personalisht mduket si elefant :D
 
Asgjë

Nëse nuk patë asgjë për herë të parë kur e shikuat foton lartë, atëherë me të vërtetë ju duhet një pushim. Është e qartë se jeni të lodhur dhe e keni të vështirë të zgjidhni detyra komplekse. Ju e keni të vështirë t’i kuptoni gjërat nga një perspektivë tjetër dhe të kuptoni më shumë sesa veç fjalë. Bëni një pushim. Kaloni disa ditë në qetësi dhe do të fitoni forcë për aktivitete të reja.
 
Dy duar


Ju keni një imagjinatë mjaft të zhvilluar, por në të njëjtën kohë ju mbështeteni në logjikë si bazë për shumicën e veprimeve tuaja. Ju e shihni atë çfarë e keni përballë dhe njerëzit gjithmonë kthehen tek ti për të kërkuar këshilla. Racionaliteti i ftohtë dhe mendja e mprehtë ju bëjnë që ta tregoni veten edhe në situatat më të ndërlikuara. Ju kurrë nuk bëni panik, gjithmonë e mbani qetësinë dhe dini si t’i qetësoni të tjerët. Njerëzit ju shohin si një person të fuqishëm, transmeton Gazeta Express.
 
nje peme :) e di qe jm e vemendshme e diii

ps : i kan rene pikes ashtu jm dhe un :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.