Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Katër shenjat që bëhen gjithnjë e më të bukura me kalimin e moshës

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Katër shenjat që bëhen gjithnjë e më të bukura me kalimin e moshës​


(Foto: Instagram/monicabellucciofficiel)


Me kalimin e moshës, ata mësojnë të theksojnë pikat e tyre të brendshme nga jashtë, dhe për shkak të kësaj bëhen gjithnjë e më të bukur me moshën.

Binjakët​

Binjakët janë të përmbajtur dhe të distancuar në ditët e tyre më të reja. Sidoqoftë, padurimi i tyre zvogëlohet me moshën. Ata po bëhen gjithnjë e më të sigurt, gjë që i bën ata më tërheqës.

Binjakëve u pëlqen të udhëtojnë, kështu që në udhëtimet e tyre të shumta ata mbledhin përvoja dhe mençuri dhe rrezatojnë gëzimin e jetës. Kjo mund të shihet në pjesën e jashtme të tyre – transmeton KP.


Virgjëresha​

Virgjëresha është pothuajse e padukshme si adoleshente. Ajo është e tërhequr dhe e kujdesshme, ndaj nuk dëshiron të imponohet. Duke vepruar kështu, ai neglizhon nevojat e tij dhe veten e tij.
Specifika e tij e vërtetë dhe karakteri i fortë shfaqen vetëm në vitet e mëvonshme. Me përvojën e akumuluar të jetës, ajo mëson se inteligjenca e saj është jashtëzakonisht tërheqëse, prandaj i pëlqen të luajë me të. Kjo shenjë bëhet tepër tërheqëse me moshën.

Dashi​

Dashi i pëlqen aventurat dhe është tejet i sigurt. Pa dyshim, kjo shenjë e egër qetësohet pak me moshën, por kjo nuk ka efekt negativ në personalitetin e tij të madh.
Përkundrazi: rrezatimi i tyre vetëm atëherë bëhet i dukshëm, dhe bukuria e tyre e brendshme shihet edhe nga jashtë. Kjo i bën ata veçanërisht tërheqës. Sa më shumë plaken, aq më të hapur dhe të sinqertë janë, por askush nuk mund t’i dëmtojë më.

Luani​

Luanët më së shumti tërheqin me pamje dhe shkëlqejnë. Nuk ka rëndësi nëse bëhet fjalë për bukuri të brendshme apo të jashtme: ata nuk pushojnë kurrë së punuari me veten.
Në moshë të shtyrë, ata nuk pushojnë, dhe kjo është e qartë: me kalimin e moshës, personaliteti i tyre bëhet edhe më i fortë. Për shkak se ata merren shumë intensivisht me pamjen e tyre, ata shpesh veprojnë sikur nuk po plaken.
monica-1-e1617832877891.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.