• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Katrore te zeza!

ANGELIQUE

D e e p 💎 /offline..
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,513
Likes
4,892
Location
The Dark side of Heaven
#1
Mirditaa

Jam me pc ne forum , disa dite qe kam hy me laptop me shfaqen disa katrore te zeza:rolleyes:!!

Di kush c'ka jane?:unsure:

tt.png

rrr.png

rere.png

Ndodhe vtm forum , jo website tjera..://
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,955
Likes
7,733
Location
127.0.0.1
#7
Nuk eshte problemi faqes, eshte problem ne Grafike te Kompjuterit :)
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,955
Likes
7,733
Location
127.0.0.1
#13
driveri i kartes do te thuash. lol
Flas thjesht qe ta kuptojne , nuk jan te gjith shkencetar si ti titan-lol’i :p
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,955
Likes
7,733
Location
127.0.0.1
#15
pse mer te dish se ca eshte driveri i kartes grafike del shkencetar? lol
Driveri kartes the ti nuk the i grafikes ok mr lol :p