Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashurinë apo karrierën?!

Sa Mir qe te njoh,shum mire e ke,ske ci do Meshkujt.. Mos u Marto Kurre,ose Plotesohu Profesionalisht e pastaj.
E nise mire me ate opsjonin e par...e prishe fare tek e dyta :p
 
Një shprehje e urtë thotë: kur kam cigaren pse mos të kem.çakmakun?
Kshuqë si fillim do ndihesha e plotësuar, si shkollimi dhe punësimi e më pas do i kthehesha dashurisë duke i ndërthurur paralel këto të dyja.
Por ndonjëherë gjërat nuk vijnë siç duam, ose na ecën te njëra ose te tjetra.
 
po ku ka dashuri me kto femrat e sotme kto per i cop sop te lejne jo mo per karrjere me te madhe :p
 
Dhe un jam me karrjeren sepse dashuri vetem te fundos te me me gisht ne goje
 
Dashuri-TE do zgjidhja.

Ne kete lendine timen,qe besoj eshte e pa konkurente (sipas meje)mbush me lule te shumta,mes tyre e tulipane te zjarrte :) (une perkushtuesi hedh poshte c'do oferte karriere per lendinen time. :cool:
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.