• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ke doni te perqafoni!

Ai_Tipi

C’era una volta!
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
43,151
Vendndodhja
?? & ??
U be dite qe skam perqafu te kjo tema sepse i urrej formalitetet . Ne fakt puth e perqafoj ku ta ndjej sidoqofte :

@Gjyshi 😍
@Kulmi 🤗
@Chilling 🥰
@Redbull 😜
@Anonymous 🙋‍♀️
@Klodii 🌟🥰
@Iluzion ☺️
@Ai_Tipi 😝
@Zeus 🤪
@HIM ♥️
@Loku_t 😙

🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

@Hera 🥰♥️😍
@Mignonne 🥰😘😍
@STONE_HEAD 😍😍
@Lawyergirl ♥️🌹😘
@Kiddo 💋♥️🥰
@Moza 😝🤗😘
@Luledielli 😍♥️🤗
@Rrelse 🤗😘💋
@SweeTy 😜🥰😘
@Alea 🤗♥️💋
@hena 😍🤗😘
@Mirlinda ♥️💋🤗
@Jana 🥰♥️😍
@Dritëz ♥️😘💋
@Dea ♥️😍🤗
@Dëbora ♥️😍🥰
@Nikoleta 😍♥️😍

ju 🥰🤗😘😍🥰♥️💋💋💋😘😘😘😘😘 forttttttt 🤗🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘🥰🥰🥰
Kush e merr para gjumit kush neser ne mengjes . Dijeni qe ju kam ♥️
Paske mor era djers me tere kto percafime 😜😜😘
 
Top