• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ke keni inat anetaret e forumit

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,979
Location
Tiranë
Une personalisht nuk eshte se kam inat ndonje...por ka raste qe krijoj antipati per dike..por me shume simpatizoj..
Sa per inate se di kush me ka..bujrum ai/ajo qe me ka..:)
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,771
Location
127.0.0.1
E kam listen shum te gjate kshuqe me mir spo them asnje, se u ngelet hatri pastaj :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,979
Location
Tiranë
:DDorina nje mendim kam dhe une kush me ka inat te plasi hahahahha
Mendoj se karamelja mbahet gjithmone ne goje...kshuqe se kam fare problem nese dikush sme pelqen
Mjafton te jem ok me veten..
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,771
Location
127.0.0.1

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,979
Location
Tiranë
Hshaahahaha ne nje mendje ju te dyy.
Jo bre me shtofte zoti dashuri jo inate
 

Arononi

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
37
Ahhahahahahajah pz ju te beni me qesh me zor inati te ju Eshte 100% tek te tjeret tregohuni te sinqert dhe thoni te drejten,,,,,,,,,,Respekt
 
Top