• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ke keni inat anetaret e forumit

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,635
Likes
2,770
Titanin se ju jep te tjereve pershtypje se jemi te njejtet ketu ne forum... lol lol
E si jeme ne njesoj kur une modesishte po e them jam finesa e dashuris sublime, artist qe kerkon e dashuron te bukuren.
Ndersa ti je nje planimetristi i realizmit te planit 120%. :p lol
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,635
Likes
2,770
mos bo sikur sjeni i njejti...psh une te dyve isoj ju kom :p
Dashuria per ty na bashkon, si yin dhe yangu nderthuremi ne admirimin dhe dashurin ndaj femres, asaj force qe mban jeten mbi planetin tone te vogel plot gjalleri. Lol