• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ke keni inat nga anetaret e forumit?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
Une personalisht nuk eshte se kam inat ndonje...por ka raste qe krijoj antipati per dike..por me shume simpatizoj..
Sa per inate se di kush me ka..bujrum ai/ajo qe me ka..:)
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
:DDorina nje mendim kam dhe une kush me ka inat te plasi hahahahha
Mendoj se karamelja mbahet gjithmone ne goje...kshuqe se kam fare problem nese dikush sme pelqen
Mjafton te jem ok me veten..
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
Hshaahahaha ne nje mendje ju te dyy.
Jo bre me shtofte zoti dashuri jo inate
 

Arononi

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
37
Ahhahahahahajah pz ju te beni me qesh me zor inati te ju Eshte 100% tek te tjeret tregohuni te sinqert dhe thoni te drejten,,,,,,,,,,Respekt
 
Top