Kë keni inat nga anëtarët e forumit?

`

Mesazhe
5,237
Vendndodhja
Burkina Faso
E kam listen shum te gjate kshuqe me mir spo them asnje, se u ngelet hatri pastaj :p
 

Rrelse

Kuksiane
Kontributor/e
Mesazhe
27,794
Vendndodhja
F.C. Internazionale
:DDorina nje mendim kam dhe une kush me ka inat te plasi hahahahha
Mendoj se karamelja mbahet gjithmone ne goje...kshuqe se kam fare problem nese dikush sme pelqen
Mjafton te jem ok me veten..
 

Arononi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
36
Ahhahahahahajah pz ju te beni me qesh me zor inati te ju Eshte 100% tek te tjeret tregohuni te sinqert dhe thoni te drejten,,,,,,,,,,Respekt
 
Top