• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kë keni inat nga anëtarët e forumit?

Status
Not open for further replies.

aloe

Dita nis bukur me nje buzeqeshje🙂
PRINCESS
Mesazhe
10,469
Jeta eshte si nje supermarket, qe kerkon dhe merr preferencat e per ato paguan me qjef!
Tepricave nuk u shikon as cmimin😉
 
Status
Not open for further replies.
Top