• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Kenge Greke mixe te bukura

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
U

Universal

Guest
Nuk eshte rracizem thjesht nuk e meritojn kto keng me hap teme per ato :p
Je shume gabim ne kete pjese sepse askush te ka imponuar te lexosh apo te postosh ne nje teme qe nuk te intereson.
Kenget jane kenge e te tilla do postohen e do degjohen nga anetare te ndryshem..

Edhe dicka tjeter, forumi ka shume anetare te pa rregjistruar qe deshirojne te lexojne ne kete forum. :)
 
Top