Këngëtarja serbe: Yjet shqiptare po dominojnë skenën botërore, kanë adhurues të shumtë në Beograd

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,342
Ylli serb i muzikës pop, Jelena Karleusa, ka dhënë për herë të parë intervistë për një media shqiptare.
Është emisioni që ka për autore Liberta Spahiun, “Prive” që ka udhëtuar drejt Beogradit për të realizuar një intervistë të pazakontë me yllin serb.
Mes tjerash, në këtë intervistë Jelena personalisht pranon se i pëlqen shumë Bebe Rexha.
Po ashtu, këngëtarja pranon se yjet shqiptare po dominojnë skenën botërore të muzikës dhe se sipas saj ka adhurues të shumtë në Beograd që kanë tejkaluar konfliktet politike duke përqafuar muzikën.

View attachment 15753
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top