Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Keni degjuar per Ligjin e terheqjes ( Law of Attraction)? ?

nuk jam peshk se ato me sa di une kane 5 shqisa ???

per shqisen e gjashte, di aq shume sa te baj nje liber….

po ti prap me prandjenje …a shikon fall ?

ta dergoj ne pv foton e dores teme ma percakto pak fatin …

jo per gja se mka ardhe vakthi me u martu ?
Flisja për intuitë jo fall ?
 
(intuite) ktu ma merr dhe une dorezohem ne paqe …sic u ka hije luftetareve fisnik
Nuk bënim luftë, por thjeshtë bisedonim. Unë largohem duke të përshëndetur, ty, luftëtar trim e fisnik
 
Nëse flas për veten, dy gjëra që ende jam duke i testuar, janë:
Temet Nosce (njihe veten) dhe thënia e të moçmëve
Nëse diçka e thua 40 herë me zë të lartë-realizohet. Diku te e 3-ta herë jam. Kam gjithë jetën deri te e 40- ta. ?
Mendja e njeriut "riprogramohet" permes 2 menyrave, permes meditimit dhe permes perseritjes(te deklaratave,afirmimeve). Nuk ke nevoje te thuash "afirmimin" 40 here me ze te larte, ekziston nje procedure e lehte dhe super efikase e zbuluar nga Dr.Bruce Lipton.1- regjistroje zerin tend (afirmimin) ne telefon. 2-Kur te shtrihesh per te fjetur(5 minuta para), vendos kufjet dhe jepi play(me perseritje te vazhdueshme) regjistrimit qe ke bere! Shkencerisht nevojiten 21 deri 45 dite qe te thyesh nje program(besim, bindje,varesi),por nese je mbi 30 vjeç mund te nevojitet 60-75 dite perseritje e ushtrimit, per shkak se ai program(besim, bindje, varesi) eshte bere shume e forte me kalimin e viteve!
 
Mendja e njeriut "riprogramohet" permes 2 menyrave, permes meditimit dhe permes perseritjes(te deklaratave,afirmimeve). Nuk ke nevoje te thuash "afirmimin" 40 here me ze te larte, ekziston nje procedure e lehte dhe super efikase e zbuluar nga Dr.Bruce Lipton.1- regjistroje zerin tend (afirmimin) ne telefon. 2-Kur te shtrihesh per te fjetur(5 minuta para), vendos kufjet dhe jepi play(me perseritje te vazhdueshme) regjistrimit qe ke bere! Shkencerisht nevojiten 21 deri 45 dite qe te thyesh nje program(besim, bindje,varesi),por nese je mbi 30 vjeç mund te nevojitet 60-75 dite perseritje e ushtrimit, per shkak se ai program(besim, bindje, varesi) eshte bere shume e forte me kalimin e viteve!
Faleminderit për kohën dhe shpjegimin.
Mbase ajo që dua ta "them me zë të lartë" është diçka që në fakt nuk dua të realizohet dhe thjeshtë fitoj kohë në atë ngadalësim ?

Sa i përket asaj që thua më lartë, në fakt dēgjoj zërin tim të inxhizuar (këngë) për relaks, sepse si natyrë jam mjaft e motivuar dhe që moti i kam premtuar vetes se do vdes duke provuar ....
Mbetsh i përshëndetur.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.