Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Keni ndjere ndonjehere mall per dike, qe mendoni se e urreni?

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,909
Pëlqime
12,260
Pikë
113
Akoma skam arrit ne nje pike te urrej dike por ama nqs do arrij qe nuk nbesoj nuk do me marri malli per te se do jete nje arsye shume e fort qe un kam arritur ne urrejtje..
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
24,677
Pëlqime
30,842
Pikë
113
Location
?? & ??
Po 🙃🙂🙃🙂 varet me
Hone jemi edhe ne si te cohemi ne mengjez
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
7,780
Pëlqime
9,314
Pikë
113
Mallin e njoh por urrejtjen jo keshtu qe sdi c te them 🤷‍♀️
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top